کد خبر: 58735 A

بخش هایی از تک قسمت ویژه سریال معروف "فرندز" پس از انتشار از سوی سامانه‌های نمایش آنلاین در چین سانسور شد.

ایران آرت: قسمت ویژه سریال "فرندز" (دوستان) از تاریخ ۲۷ مه (۶ خرداد ماه) از سوی سامانه نمایش آنلاین "HBO Max" منتشر شد و قسمت‌هایی از این قسمت از جمله بخش‌های مربوط به حضور گروه موسیقی کره‌ای "BTS"، "لیدی گاگا" و "جاستین بیبر" از سوی سامانه‌های اصلی نمایش آنلاین در چین سانسور شد.

سریال  "فرندز" محبوبیت زیادی در میان چینی‌ها دارد و بسیاری از چینی‌ها از هیجان خود را از پخش قسمت ویژه این سریال در شبکه‌های اجتماعی داخل این کشور ابراز کرده بودند.

گروه موسیقی "BTS" پیش از این متهم شده بود به مردم چین اهانت کرده است؛ چرا که در هنگام دریافت جایزه‌ای که به دلیل نقش آنها در ارتباط آمریکا و کره جنوبی به آنها اعطا شد از فداکاری سربازان چینی در جنگ کره صحبتی نکردند!

"لیدی گاگا" نیز به سبب دیدار با "دالایی لاما" به چهره‌ای نامطلوب برای دولتمردان چینی تبدیل شده است.

به گزارش ایسنا، "جاستین بیبر" هم به سبب انتشار عکسی در مقابل معبد "یاسوکانی" که یادبود کشته‌شدگان جنگ‌های داخلی و خارجی ژاپن است، مورد انتقاد چین قرار گرفت.

سریال "فرندز" (دوستان) پیش از این در ۱۰ فصل و به مدت ۱۰ سال (از ۱۹۹۴ تا ۲۰۰۴) از شبکه NBC پخش می‌شد. این مجموعه که توسط "مارتا کافمن" و "دیوید کرین" ساخته شده است، یک "سیتکام" یا "کمدی موقعیت" محسوب می‌شود و شخصیت‌های اصلی سریال در مکان‌های عادی مانند خانه یا محل کار حضور دارند و فعالیت روزانه آنها با دیالوگ‌ها و حرکات خنده‌دار همراه است. این سریال در مجموع نامزد ۶۲ جایزه امی شده و همواره در فهرست محبوب‌ترین سریال‌های تلویزیونی جهان قرار دارد.

 

لیدی گاگا جاستین بیبر سریال فرندز بی تی اس
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین