کد خبر: 58786 A

جمعی از هنرمندان حوزه موسیقی در جهان از جمله راجر واترز و پتی اسمیت، با امضاء نامه‌ای حمایت خود از مردم فلسطین را اعلام کردند.

ایران آرت: روز پنجشنبه بیش از ۶۰۰ موسیقیدان از سراسر جهان با امضای نامه‌ای، حمایت و همبستگی خود با مردم فلسطین در جریان حملات اخیر رژیم صهیونیستی را اعلام کردند.

این نامه که توسط گروهی به نام "موسیقدانان در حمایت فلسطین" منتشر شده است، توسط هنرمندانی از جمله "پتی اسمیت"، "راجر واترز" و "جولین کازابلانکاس" امضا شده است.

در بخشی از متن این نامه نوشته شده است : "ما امروز به عنوان موسیقیدانان نمی‌توانیم سکوت کنیم و باید در کنار فلسطین بایستیم." 

به گزارش ایسنا، در بخش دیگری از این نامه هنرمندان خواستار عدالت، احترام و استقلال برای مردم فلسطین شدند و ارتش رژیم صهیونسیتی را به ارتکاب جنایات جنگی متهم کردند.

در پایان این نامه از سایر هنرمندان درخواست شده به جمع هنرمندانی که این نامه را امضا کرده‌اند ملحق شوند و از اجرا در موسسات فرهنگی رژیم صهیونیستی امتناع کنند.

"استفن کریستوف" موسیقیدان کانادایی و از متولیان این نامه بیان کرد: " قصد داشتیم با این کار هنرمندان را به هم‌صدایی تشویق کنیم تا مردم شهامت حمایت کردن از حقوق بشر در فلسطین را پیدا کنند."

این نامه به دنبال بیانیه‌های جداگانه‌ی هنرمندان مختلف در فضای مجازی در حمایت از فلسطین در پی حملات اخیر منتشر شده است.

 

فلسطین راجر واترز اسرائیل پتی اسمیت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین