کد خبر: 58945 A

شهرام ناظری با بیان اینکه فقدان علی مرادخانی باعث تاسف است، از احداث موزه موسیقی به عنوان مهم‌ترین کار این مدیر هنری یاد کرد.

ایران آرت: شهرام ناظری (خواننده پیشکسوت موسیقی ایرانی و موسیقی مقامی) درگذشت علی مرادخانی (معاون سابق امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر موزه موسیقی) را تسلیت گفت.

این خواننده که به تازگی پس از حدود یک سال و نیم اقامت در خارج از کشور به ایران بازگشته و چندی پیش با حمایت تلویزیون اینترنتی لنز کنسرت آنلاین برگزار کرد، در ابتدای صبحت‌هایش ضمن تسلیت بابت درگذشت علی مرداخانی گفت: واقعا نمی‌دانم چه بگویم. به هر صورت زنده‌یاد علی مرادخانی حضور بسیار مثبتی در عرصه هنر و موسیقی داشتند و حال نیز فقدانشان باعث تاسف است. 

به گزارش ایلنا، وی با اشاره به اینکه علی مرادخانی نسبت به دیگران در عرصه موسیقی حضور و فعالیتی پر رنگ‌تری داشته، گفت: به نظرم مهم‌ترین و مثبت‌ترین کار ایشان تاسیس موزه موسیقی است. بی‌شک وجود موزه سازها خدمت بزرگی به موسیقی کشور است. 

علی مرادخانی

گفتنی است علی مرادخانی (معاون سابق امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر موزه موسیقی) که از حدود یک ماه پیش به بیماری کرونا مبتلا شده بود و چندی پیش به کما رفته بود، صبح امروز دوشنبه هفدهم خردادماه دارفانی را وداع گفت. 

لازم به ذکر است، زنده‌یاد علی مرادخانی در مدت فعالیت خود در سمت‌های مختلف حضور داشته است. مشاور معاون سیاحتی و زیارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر مرکز موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیریت موزه موسیقی ازجمله سمت‌های او بوده است. او همچنین یکی از موسسان خانه موسیقی ایران بوده است.

 

شهرام ناظری علی مرادخانی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین