کد خبر: 58974 A

سازمان مردم نهاد موسیقی آوای دماوند طی مراسمی از برگزیدگان آملی چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان تقدیر کرد.

ایران آرت: سازمان مردم نهاد موسیقی آوای دماوند طی مراسمی از برگزیدگان آملی چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان تقدیر کرد.

محسن مرعشی مدیر عامل این انجمن گفت:

پس از اینکه مطلع شدیم تقدیرنامه های شرکت کنندگان در جشنواره ملی موسیقی جوان سال گذشته از طرف جشنواره به اداره شهرستان ارسال شد, با همراهی اداره فرهنگ و هنر آمل تصمیم به برگزاری این مراسم گرفتیم.

 به هر روی یکی از اهداف قید شده در اساسنامه ی سازمان ما, همین حمایت و تقدیر از اهالی موسیقی در هر سنی است. خصوصا که تعداد مقام آوران موسیقی شهرستان آمل در این جشنواره, نسبت به سایر شهرستانهای استان مازندران افزونتر بوده و این سبب افتخار و غرور موسیقی این شهرستان است.

 

IMG-20210608-WA0007

وی افزود:

نام چهارده تن به عنوان حاضرین در جشنواره, به ما داده شد که از این بین, نه‌ تن حائز رتبه در رشته های مختلف سازی و آوازی شدند.

 به نظر من حضور چهره های مطرح موسیقی آمل و استان در این برنامه, تشویق خوبی برای این آیندگان موسیقی استان و کشور بوده است.

ما در انجمن تعدادی کتاب نفیس "منظومه ی آمی پسِر و آمی دِتر" که اثر استاد حسین علمباز بوده و اخیرا رونمایی شده را  از ایشان خریداری کرده و جهت تشویق این نوجوانان و جوانان, به همراه کارتهای هدیه ای, در کنار  لوح و تقدیرنامه تقدیم برگزیدگان این جشنواره کردیم.

 

IMG-20210608-WA0010

 

مرعشی ادامه داد:

 با توجه به شرایط کرونایی, مدعوین ما محدود بودند; پیشکسوتان و برخی مدرسین و چهره‌های شاخص موسیقی, مدیران  سازمان های مردم نهاد از جمله انجمن  حفظ و توسعه حقوق شهروندی مازندران, انجمن آمل یاران, انجمن دوستداران دماوند کوه, انجمن حمایت از بیماران سرطانی آرین و انجمن ام اس, همچنین برخی مسئولان شهرستان از جمله شهردار, رئیس آموزش و پرورش, رئیس اداره ی فرهنگ و هنر و رئیس سازمان فرهنگی شهرداری, رئیس خانه مطبوعات,  خبرنگاران و  تعدادی از دوستداران موسیقی که با حفظ فاصله اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی در این برنامه حضور پیدا کردند. 

مرعشی در پایان گفت:

آقایان رضا طاهری, عبدالرضا عزیز کمالی, محمد هاشم پناه و دوست هنرمندم ناصر شاکری; حامیان مالی ما در این برنامه بودند که انجمن موسیقی آوای دماوند مراتب قدردانی خود را نسبت به این علاقه مندان به هنر ابراز می دارد.

 

IMG-20210608-WA0016

موسیقی محسن مرعشی انجمن موسیقی آوای دماوند
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین