کد خبر: 59409 A

اد شیرین در صدد انتشار تک آهنگ جدیدی با نام Bad Habits است، در حالیکه در همان روز آلبوم جدید دوژا کت نیز منتشر خواهد شد.

هستی امیری

ایران آرت، هستی امیری: دوژا کَت (Doja Cat) آلبوم جدیدی با نام "Planet Her" و اِد شیران (Ed Sheeran) آهنگ جدیدی به نام "Bad Habits" منتشر کردند!

نام اِد شیران بخاطر موهای قرمز و آهنگ‌های خوب او مانند "Thinkin' Out Loud" "Photograph" و خیلی از آهنگ‌های شناخته شده‌اش که باعث برنده شدن جوایزی مانند MTV، Brit Awards،  Billboard، NRJ ، Grammy شده و از سال 2014 به این سو، بیشتر به چشم می‌خورد.

وی در سال 2019 آلبوم خود را به نام "No6. Collaborations Project" که با همکاری هنرمندان مختلفی منتشر کرده بود و نمره 93 از 100 را دریافت کرد و پس از چند وقت تک آهنگ دیگری به نام "Afterglow" را منتشر کرد. با به دنیا آمدن دخترش به نام  لایرا Lyra"" نسبت به هنرمندان دیگر زیاد فعال نبود در تاریخ 25 ژوئن 2021 تک آهنگ جدیدی به نام Bad Habits" " منتشر کرد.

دوژا کَت که با شناخته شدن آهنگ‌هایش به تازگی و اجرا در مراسم گِرَمی (Grammy)  برای خودش شهرتی کسب کرده و دقیقا در همین تاریخ، آلبوم جدیدش را که همان "Planet Her" و در آن با کسانی مانند دِ ویکند (The Weekend)، آریانا گرانده (Ariana Grande)، سزا(SZA)، رپری به نام یانگ تاگ (Young Thug) و... همکاری کرده که منتشر شده و با استقبال بی‌نظیری مواجه شد!

خیلی مواقع پیش می‌آید که تاریخ‌های انتشارات آلبوم یا تک آهنگِ چند هنرمند در یک روز می‌باشد و این وضعیت اگر خواسته یا ناخواسته است، به هرحال باعث به وجود آمدن نوعی رقابت می‌شود. مثلا چه کسی استریم‌های (Stream) بیشتری می‌گیرد، در جداول یا چارت‌ها چه کسی اسمش دیده می‌شود، کدام هنرمند فروش بیشتری دارد و حتی با اینکه روال عادی زندگی به آرامی باز می‌گردد هنوز با برگزار نشدن تورهای جهانی، مصاحبه‌های زیاد و کنسرت‌ها کسی نمی‌تواند در آن حوزه رقابتی داشته باشد، پس فروش‌های مغازه و توجهات اینترنتی اهمیت بیشتری برای هنرمندان و شرکت‌های حمایت‌کننده‌ی آنها دارد. 

بیشتر خواننده‌ها قصد دارند برنامه‌های تورهایشان را از سال 2022 دوباره به صورت حضوری شروع کنند، تصور کنید حالا که رقابت‌ها این‌گونه است، از سال بعد چقدر شدید‌تر می‌شود!

 

 

اد شیرن دوژا کت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین