کد خبر: 59908 A

بریتنی اسپیرز که اعلام شده بود از دنیای موسیقی خداحافظی کرده، با انتشار مطلبی تا حدودی امیدوارکننده، احتمال اینکه به صحنه بازگردد را زنده کرد، هر چند ممکن است این اتفاق تا سالها رخ ندهد.

ایران آرت: بریتنی اسپیرز ستاره پاپ آمریکا می‌گوید تا وقتی اختیار امور حرفه‌ای‌اش در دست پدرش است، برنامه اجرا نخواهد کرد. سرپرستی امور حرفه‌ای و مالی این خواننده سرشناس از سال ۲۰۱۸ به پدرش سپرده شده است.

این پیام بریتنی اسپیرز تازه‌ترین اظهار نظر احساسی اوست درباره قیمومیت پدرش بر امور شخصی و مالی‌اش. او در یک پست طولانی در اینستاگرام نوشت: "این قیمومیت رویاهای من را کشت".

"بنابراین تمام آنچه که فعلا دارم امید است".

بریتنی اسپرز می‌خواهد به این قیمومیت پایان دهد و آن را "سوء استفاده" می‌داند.

به نقل از بی‌بی‌سی، جیمی اسپیرز، پدر بریتنی، ۱۳ سال پیش به دلیل نگرانی از سلامت روانی دخترش، از دادگاه درخواست کرد اختیار قانونی برای نظارت بر زندگی حرفه‌ای این خواننده سرشناس به او واگذار شود.

پس از این بستری شدن این ستاره پاپ در بیمارستان به خاطر وضعیت سلامت روانی‌اش، دادگاه این درخواست را پذیرفت و حکم قیمومیت را صادر کرد.

بریتنی که از اواخر سال ۲۰۱۸ برنامه عمومی اجرا نکرده است، در این پست نوشت: "تا وقتی پدرم اختیار پوشیدن، حرف زدن، کار کردن یا فکر کردن من را دارد، به این زودی‌ها در هیچ جا برنامه اجرا نمی‌کنم."

او همچنین نوشت فیلمهای مستند از زندگی او که "لحظه‌های تحقیرآمیز گذشته‌اش " را به یادش می‌آورند، دوست ندارد: "مدتهاست که این مسائل را پشت سر گذاشته‌ام.

پدر بریتنی اسپیرز در حال حاضر تنها مسئول ۶۰ میلیون دلار دارایی دخترش است. وکلای آقای اسپیرز می‌گویند که او از سپتامبر ۲۰۱۹ به دلیل ضعف جسمانی، عهده‌دار امور دخترش نبوده است.

 

بریتنی اسپیرز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین