کد خبر: 60110 A

این گروه به عنوان نماینده رئیس جمهور کره جنوبی در نشست‌های بین المللی همچون مجمع عمومی سازمان ملل متحد که در ماه سپتامبر برگزار می‌شود، شرکت خواهند کرد.

ایران آرت: به گروه موسیقی BTS وظیفه رسمی جدیدی محول شده است. آنها حالا نمایندگان رئیس جمهور کره جنوبی در حوزه دیپلماسی عمومی هستند.

اعضای این گروه موسیقی پسرانه متشکل از آر اِم، جین، سوگا، جـِی-هوپ، جی مین وی و جانگ کوک، هفته گذشته از سوی رئیس جمهور کره جنوبی، مون جا-این، به این پست منصوب شدند.

این گروه به عنوان نماینده رئیس جمهور کره جنوبی در نشست‌های بین المللی همچون مجمع عمومی سازمان ملل متحد که در ماه سپتامبر برگزار می‌شود، شرکت خواهند کرد.

به گزارش روزیاتو، پارک کیونگ-می، سخنگوی کاخ آبی (اقامتگاه رسمی رئیس جمهور کره جنوبی) در بیانیه ای اعلام کرد: "ما قصد داریم با همراهی گروه BTS اقدامات مختلفی در جهت افزایش همکاری بین المللی خود در حل چالش های جهانی داشته باشیم، مواردی همچون بهبود وضعیت محیط زیست، ریشه کنی فقر و نابرابری و و احترام به تفاوت ها."

پارک افزود گروه BTS برای همه ی مردم دنیا پیام آور امید و دلگرمی خواهد بود.

در بیانیه کاخ آبی که در توییتر منتشر شده همچنین آمده است که همکاری با این گروه یکی از تلاش های کره جنوبی برای تبلیغ و شناساندن اقدامات کره جنوبی در خصوص توسعه ی پایدار و مسائل مربوط به جوانان خواهد بود.

گروه BTS و اعضایش بارها در مجمع عمومی سازمان ملل حضور پیدا کرده و به صحبت پرداخته اند. سال گذشته این گروه با پیام امید و دلگرمی در دوران همه گیری در مجمع عمومی سازمان ملل به سخترانی پرداخت.

در سال ۲۰۱۸، آر اِم، رهبر گروه BTS هم در مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک به سخنرانی درباره ی اقدامات این گروه در رابطه با پایان دادن به خشونت علیه کودکان پرداخت.

گروه BTS این ماه آخرین تک آهنگ خود به نام Permission to Dance را منتشر کرد که پنجمین قطعه از این گروه بود که در صدر فهرست ۱۰۰ تک آهنگ داغ بیلبورد قرار می گرفت.

 

بی تی اس
نظرات خوانندگان
  • آرمی گرل 💜
    پاسخ

    از نظر من حقشونه که به عنوان نماینده کره انتخاب شدند من این خبر رو یه جای دیگه خوندم الان باز دوباره دیدم ☺ بی تی اس قبل هم تو سازمان بین املل و یونیسف سخنرانی داشته پس این پُست نمایندگی واقعا مناسبه بی تی اس هست اونا حقشونه نماینده کره باشند همه گروه های کیپاپ خوبند من شخصا اکسو ، بلک پینک ، تی اکس تی ، آسترو ، رو هم خیلی دوست دارم اما بی تی اس یه جیز دیگه هست تبریک عرض میکنم به تمام آرمی ها خخخخ بیاید شاد باشیم آرمی ها اوکی اگه شاد هست کامنت بزارید 😍

  • بی تی اس
    پاسخ

    بهشون افتخار می کنیممممم 😍😍😍😍 فقط سوگا نه شوگا 🙂

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین