کد خبر: 60463 A

کلایدر گزارش می‌دهد که گاگا فرصت بازی در فیلم اکشن لیچ را از دست داده و "سندرا بولاک" جایگزین او شده است.

ایران آرت: بسیاری از هواداران "لیدی گاگا" انتظار داشتند که این خواننده و بازیگر علاوه بر "خاندان گوچی" ریدلی اسکات در کنار "آدام درایور"، "ال پاچینو" و "جرد لتو"، در فیلم "قطار سریع‌السیر" (Bullet Train) به کارگردانی "دیوید لیچ" نیز مقابل "برد پیت" بازی کرده باشد. اما "کلایدر" گزارش می‌دهد که گاگا فرصت بازی در فیلم اکشن لیچ را از دست داده و "سندرا بولاک" جایگزین او شده است.

"قطار سریع‌السیر" از رمان مصوری نوشته "کوتارو ایساکا" اقتباس شده است. لیچ و پیت در فیلم‌های "تروی" (Troy)، "باشگاه مشت‌زنی" (Fight Club) و "آقا و خانم اسمیت" (Mr. & Mrs. Smith) با یکدیگر همکاری کرده بودند. لیچ در این فیلم‌ها نقش بدلکار پیت را بازی کرده است.

"قطار سریع‌السیر" در حین پاندمی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی کووید فیلمبرداری شده است. سونی پیکچرز این پروژه را با بودجه بیش از ۸۰ میلیون دلاری تولید کرده و ۸ آوریل ۲۰۲۲ روی پرده می‌برد. دیگر بازیگران فیلم "مایکل شنان"، "جویی کینگ"، "برایان تایری هنری"، "زازی بیتس"، "آرون تیلور جانسون" و "بد بانی" خواهند بود.

به گزارش 30نما، "لیدی گاگا" در "خاندان گوچی" که از رویدادهای واقعی الهام گرفته شده، نقش "پاتریزیا رجانی"، همسر سابق "مائوریتزیو گوچی" را بازی می‌کند که نوه‌ مؤسس امپراطوری گوچی بود. داستان در مورد محاکمه‌ رجانی به اتهام مقدمه‌چینی برای ترور مائوریتزیو در سال ۱۹۹۵ است. رجانی که به تومر مغزی مبتلا شده و همسرش او را ترک کرده بود، آدمکشی اجیر می‌کند تا مائوریتزیو را به قتل برساند. او که در آن زمان از مطبوعات لقب "بیوه‌ سیاه" گرفته بود، به ۱۸ سال حبس محکوم و در سال ۲۰۱۶ آزاد شد. "آدام درایور" در نقش "مائوریتزیو گوچی" را بازی می‌کند.

"خاندان گوچی" استودیوی ام‌جی‌ام قرار است ۲۴ نوامبر ۲۰۲۱ اکران شود.

 

لیدی گاگا برد پیت قطار سریع و السیر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین