کد خبر: 61120 A

اولین کنسرت مشترک سهراب پورناظری و سحر محمدی بروجردی در سالن پیر لویی برلین برگزار و آلبوم مشترک این دو هنرمند منتشر خواهد شد.

ایران آرت: سهراب پورناظری از همکاری خود با سحر محمدی بروجردی، خواننده‌ای که با اجرای قطعاتی به آهنگسازی مجید درخشانی در گروه ماه بانو به شهرت رسید، خبر داد.

پورناظری که آثاری نظیر "رگ خواب" و "ایران من" را با صدای همایون شجریان ضبط کرده، درباره همکاری با سحر محمدی نوشت: 

"رشد و تکامل یک هنرمند بستگی روشنی به میزان امکان حضور او در فضای عمومی و ارائه آثار هنری به مخاطبان دارد. فرصتی که شوربختانه، در دهه‌های اخیر از زنان هنرمند ایرانی (خصوصاً‌ در عرصه موسیقی و به ویژه در حیطه خوانندگی) تا حد زیادی دریغ شده است. 

هم‌اکنون در فصل جدید کارهای هنری خود برآنم که بخشی از توان و زمان خود را برای هنر زنان توانمند سرزمینم صرف کنم. از این رو همکاری خود را با «سحر محمدی بروجردی» که از آینده‌سازان آواز موسیقی ایرانی است آغاز می نمایم. این همکاری علاوه بر فعالیت هنری مشترک، پیشبرد و مدیریت مسیر هنری این خواننده جوان و توان‌مند که از این پس با نام «سحر بروجردی» به ارائه آثار هنری خواهد پرداخت، خواهد بود.

در نخستین گام از این هم‌کاری، به زودی کنسرتی در سالن معتبر «پیر لویی» در برلین همزمان با نمایشگاه پنج هزار سال هنر ایران اجرا خواهد شد و سپس آلبومی را در فضای موسیقایی کمتر تجربه شده به شما عزیزان تقدیم خواهیم کرد.

با مهر

سهراب پورناظری"

147

سهراب پورناظری سحر محمدی سحر محمدی بروجردی سحر بروجردی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین