کد خبر: 61233 A

وحید تاج خواننده آلبوم "بی فاصله" عنوان کرد که حضور در این آلبوم برای وی تجربه متفاوتی به حساب می‌آید.

ایران آرت: مراسم رونمایی از آلبوم موسیقی "بی‌فاصله" به آهنگسازی مجید عسگری و خوانندگی وحید تاج روز شنبه بیست و هفتم شهریور ماه همزمان با روز شعر و ادب فارسی در باغ خانه شاعران ایران برگزار شد.

"بی‌فاصله" عنوان یکی از تازه‌ترین آثار منتشر شده در بازار فروش محصولات موسیقایی است که به آهنگسازی مجید عسگری و خوانندگی وحید تاج در دسترس شنوندگان قرار گرفته و "رهگذر"، "تک نوازی عود"، "سرگشته"، "رقص باد"، "بی فاصله"، "بازگشت"، "صبح خیزان" قطعاتی هستند که در این آلبوم گنجانده شده‌اند.

مجید عسگری آهنگساز آلبوم "بی فاصله" در ابتدای این برنامه درباره دلایل انتشار این آلبوم گفت: مدتی قبل کنسرتی را برگزار کردیم و پس از آن بنا شد تا اگر امکانات و شرایط اجازه دهد آلبوم اثر را آماده کنیم و امروز خوشحالیم که به واسطه تشویق‌های جناب قنبری و توانمندی‌های عالی وحید تاج شرایطی پیش آمد که بتوانیم شاهد رونمایی این اثر باشیم.

وی گفت: ضبط این آلبوم بین سال‌های ۹۴ تا ۹۹ صورت گرفته و ما نهایت تلاش خود را انجام دادیم تا به واسطه همراهی تعدادی از نوازندگان مطرح موسیقی کشورمان از جمله علیرضا دریایی، پویا سرایی، پاشا هنجنی و دیگر عزیزان آلبوم مناسبی را پیش روی مخاطبان قرار دهیم.

وحید تاج خواننده آلبوم "بی فاصله" هم در این مراسم با بیان اینکه حضور در این آلبوم برای وی تجربه متفاوتی به حساب می‌آید، توضیح داد: در این آلبوم مجید عسگری تلاش کرده که برای ارکستراسیون و خواننده اثر چند خطی را طراحی کند. از این بابت برای من تجربه بسیار جالبی بود که قطعاً برایم ماندگار است. البته بماند که مجید عسگری با حساسیت و وسواس دقیق با نت نگاری سنجیده‌ای که برای اثر انجام داد خیلی سخت‌گیری کرد اما امروز بسیار خوشحالم که شاهد رونمایی اثری از مجید عسگری هستم که هم نوازنده، هم آهنگساز و هم شاعر خوبی است.

 

وحید تاج مجید عسگری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین