کد خبر: 61378 A

برگزارکنندگان می‌گویند این اجراها یکی از بزرگترین رویدادهای خیریه بین‌المللی را رقم زده است.

ایران آرت: اد شیرن، لیزو و بیلی آیلیش از جمله ستاره‌هایی هستند که در کنسرت ۲۴ ساعته در شهرهای بزرگ جهان شرکت کردند. این اجراها با هدف افزایش آگاهی نسبت به تغییرات اقلیمی، نابرابری در زمینه واکسن و همچنین قحطی برپا شده است.

بیش از ۶۰ هنرمند در فستیوال "گلوبال سیتیزن لایو" در شهرهایی از جمله نیویورک، پاریس، لندن و سئول شرکت کردند.

این مراسم روز شنبه در پاریس آغاز شد. در این شهر التون جان در مقابل برج ایفل برنامه اجرا کرد. پس از اجرای از پیش ضبط شده گروه "بی‌تی‌اس" التون جان روی صحنه رفت.

2

برگزارکنندگان می‌گویند این اجراها یکی از بزرگترین رویدادهای خیریه بین‌المللی را رقم زده است. گلوبال سیتیزن موسسه خیریه‌ای است که که برای پایان دادن به فقر شدید تا سال ۲۰۳۰ را هدف قرار داده است.

بیلی آیلیش

به نوشته بی‌بی‌سی، برخلاف اکثر رویدادهای از این نوع، سازمان‌دهندگان قصد ندارند پول نقد جمع آوری کنند، بلکه قصد دارند از مشارکت به عنوان مدرکی استفاده کنند و برای رهبران جهان بگویند که مردم از اقدامات جسورانه در این زمینه حمایت می‌کنند.

5

گلوبال سیتیزن در بیانیه‌ای آورده است: "در شش قاره، هنرمندان به تجمع شهروندان کمک می‌کنند تا از دولت‌ها، شرکت‌های بزرگ و نیکوکاران بخواهند که برای دفاع از کره زمین و مبارزه با فقر همکاری کنند".

3

 

اد شیرن التون جان بی تی اس بیلی آیلیش
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین