کد خبر: 62589 A

با برگزاری مجمع عمومی موسسان، انجمن صنفی سراسری موسیقی تئاتر ایران تشکیل شد.

ایران آرت: با برگزاری نخستین گردهمایی عمومی فوق‌العاده انجمن صنفی موسیقی تئاتر ایران به عنوان مجمع موسسان، انجمن صنفی سراسری موسیقی تئاتر ایران تشکیل شد

به گزارش مهر، پس از اعلام رسمیت جلسه و انتخاب هیأت رئیسه و ناظران، ابتدا اساسنامه انجمن صنفی با اکثریت آرا به تصویب رسید و متعاقبا روزنامه کار و کارگر برای درج آگهی‌های انجمن با تایید اکثریت حاضران معین شد.

پس از اعلام و درج اسامی نامزدهای هیأت مدیره و بازرسی، انتخابات با حضور و نظارت نماینده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد و اعضای اولین هیأت مدیره و بازرسان انجمن موسیقی تئاتر ایران به شرح ذیل معرفی شدند.

اعضای اصلی هیأت مدیره عبارتند از:

١: سعید ذهنی

۲: ریچارد عیسی‌پور

٣: شروین عباسی

۴: شهرام نجاتی

۵: فرشاد فزونی

اعضای علی‌البدل هیأت مدیره عبارتند از:

١: محمد فرشته نژاد

٢: حامد ابراهیمی

بازرس: علی المعی

بازرس علی البدل: احسان تارخ

بدین ترتیب انجمن صنفی سراسری موسیقی تئاتر ایران تاسیس شد و هیأت مدیره این انجمن پیرو تشکیل اولین جلسه خود در روز چهارشنبه مورخ ١٢ آبان‌ ١۴٠٠ در حضور همه منتخبان اصلی و علی البدل و بازرسان با تعیین سمت‌های اجرایی رسماً ٱغاز به کار کرد. در این جلسه، سعید ذهنی به عنوان رئیس، شهرام نجاتی به عنوان نایب رئیس و شروین عباسی در سمت دبیر اجرایی هیأت مدیره، ریچارد عیسی پور به عنوان خزانه‌دار و محمد وفایی به عنوان مدیر روابط عمومی انجمن صنفی مذکور انتخاب و منصوب شدند.

در جلسه دوم هیأت مدیره این انجمن صنفی، سیاست‌های کلی، چشم‌اندازها، خط مشی و برنامه‌های کاری هیأت مدیره و انجمن صنفی سراسری موسیقی تئاتر ایران، بررسی، تبیین و تعیین شد.

 

تئاتر سعید ذهنی انجمن صنفی انجمن صنفی موسیقی تئاتر ایران
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین