کد خبر: 25530 A

کارگردان نمایش "شبکاری" دلیل قطع همکاری با سام درخشانی را فاش کرد.

ایران آرت: صحرا فتحی به انصراف سام درخشانی از حضور در نمایش "شبکاری" واکنش نشان داد و دلیل متفاوتی از آن‌چه که سام درخشانی به‌عنوان دلیل انصرافش اعلام کرده بود را برای پایان همکاری با درخشانی عنوان کرد.

به گزارش ایران آرت، قرار بود سام درخشانی و بهنوش بختیاری در نمایش "شبکاری" به کارگردانی صحرا فتحی در کانادا روی صحنه بروند که پس از مدتی خبر رسید احسان کرمی جایگزین درخشانی شده است. سام درخشانی با انتشار پستی دلیل جدایی‌اش از "شبکاری" را این‌گونه تشریح کرده بود:

"توى روزای پر فشار و سخت اینروزها که دلهامون سرد شده برا فردا و نگران خیلى چیزهاییم ، دیروز تصمیم سختى گرفتم.
تصمیم به انصراف از بازى در نمایش "شبکارى" که قراره توى کانادا اجرا بشه. میدونم انصراف از این نمایش کمکى به وضعیت معیشت مردم و سردی دلهاشون نمیکنه، ولى هرچقدر فکر کردم نشد... خیلى حال و روز خوبى ندارم' ‎
یعنى حال و روز خوبى نداریم. ‎
هزینه هاى سفر هم سر سام اوره و مخ ادم سوت میکشه... یک هفته با خودم کلنجار رفتم و در نهایت تصمیم به انصراف گرفتم.
لازمه از اعضاى گروه تشکر کنم که تصمیمم رو درک کردن و ازشون عذر خواهى مى کنم . خیلى دوست داشتم در کنارشون باشم و خیلى بیشتر دوست داشتم که جلوى هموطنان عزیز مقیم کانادا روى صحنه برم، ولى نشد. ببخشید. ببخشید که دل و دماغى نمونده برام
امیدوارم حال کشورمون زودتر خوب بشه و دلها همه آروم.
‎آمین"

Untitled


اما صحرا فتحی در مورد عدم همکاری با سام درخشانی می‌گوید که درخشانی قصد داشته همسر و دخترش را همراه خودش به کانادا ببرد که گروه از تأمین بودجه برای حضور آنان عاجز بوده است.
 

بهنوش بختیاری احسان کرمی سام درخشانی صحرا فتحی شبکاری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین