کد خبر: 39512 A

کمپانی رویال شکسپیربه مخاطبان نمایش جدید خود که اثری از شکسپیر است هشداری درباره خرید صندلی ردیف‌های جلوی سالن داده است!

ایران آرت: "ریچارد شیردل مرده است، برادر او جان پادشاه انگلستان است. تهدید و دسیسه در سراسر اروپا حتی از سوی اشراف انگلستان و نزدیکترین اعضای خانواده‌اش دیده می‌شود. کینگ جان راهی برای بالا نگه داشتن تاج پادشاهی خود ندارد."

روایت بالا بخشی از موضوع نمایش "کینگ جان" اثر ویلیام شکسپیر است که کمپانی رویال شکسپیر انگلستان قصد دارد در جدیدترین تولید خود، این نمایش را با کارگردانی الینور رود روی صحنه ببرد.

به گزارش مهر، نکته جالب توجه این است که کمپانی به مخاطبان خود درباره خرید صندلی‌های ردیف‌های جلوی سالن میزبان اجرای "کینگ جان" هشدار داده است. هشدار داده شده به مخاطبان از این قرار است: "لطفا آگاه باشید که اجرای این نمایش شامل جنگ غذا روی صحنه است و اگر شما در صندلی‌ ردیف‌های جلوی سالن نشست باشید، راه فراری از این اتفاق نخواهید داشت."

نمایشنامه "کینگ جان" اثر شکسپیر موضوع دسیسه‌های سیاسی در دوران پادشاهی جان در انگلستان است؛ دوره‌ای که انگلستان بخش اعظمی از فرانسه را در تصرف خود داشت.

 

شکسپیر ریچارد شیردل مرده است کمپانی شکسپیر نمایش کینگ جان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین