کد خبر: 41472 A

رامبد جوان که چندی پیش به همراه همسرش به کانادا سفر کرده بود برای حضور در نمایش آتیلا پسیانی به ایران برمی‌گردد.

ایران آرت: رامبد جوان قرار است در نمایش "قصر موروثی خاندان فرانکشتاین" آتیلا پسیانی در تماشاخانه ایرانشهر، از شانزدهم آبان‌ روی صحنه برود.

آتیلا پسیانی شب گذشته در صفحه اینستاگرامی خود، با انتشار ویدئویی از حضور رامبد جوان در نمایش تازه‌اش خبر داد. حضور جوان در این نمایش می‌تواند بازگشت او به تئاتر محسوب شود. رامبد جوان آخرین‌بار در نمایش "کالیگولا" اثر همایون غنی‌زاده در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه رفته بود. او در سال‌های اخیر بیشتر در قامت تهیه‌کننده در آثار تئاتری ظاهر شده است.

به گزارش پانا، پسیانی قصد دارد پس از تجربه‌های شکسپیری، این‌بار به سراغ مری شلی، دیگر نویسنده بریتانیایی برود. او که سال گذشته نمایش "دیابولیک: رومئو و ژولیت" را در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه برده بود، این‌بار "قصر موروثی خاندان فرانکشتاین" را اجرا می‌کند. این نمایش اقتباسی از فیلم کمدی "فرانکنشتاین جوان" به کارگردانی مل بروکس است.

خسرو پسیانی، ستاره پسیانی، اصغر پیران، رامبد جوان، نوید جهان‌زاده، روح الله حق‌گو، سیما خوشنویس، ‌علی شادمان، ناز شادمان، مهدی صدر، و فاطمه نقوی بازیگران این نمایش هستند.

"قصر موروثی خاندان فرانکشتاین" قرار است پس از نمایش "اسلو" به کارگردانی یوسف باپیری، ۱۶ آبان‌ در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه رود.

 

تئاتر رامبد جوان آتیلا پسیانی قصر موروثی خاندان فرانکشتاین
نظرات خوانندگان
  • ترهزبتر
    پاسخ

    <b>واقعا اگه صداوسیما رامبد رو برگردونه به برنامه خندوانه نه تنها به خودش که به همه توهین کرده و همه رو به باد مسخره. امیدوارم این اشتباه رو مرتکب نشه</b>

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین