کد خبر: 41809 A

شکرخدا گودرزی نگارش نمایشنامه "به نام گل" را با موضوع واکاوی مناسبات پیدا و پنهان درون کلیسا به پایان رسانده و قصد اجرای این اثر نمایشی را دارد.

ایران آرت، شکرخدا گودرزی نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر درباره جدیدترین فعالیت خود در زمینه نگارش و کارگردانی در تئاتر، گفت: نمایشنامه "به نام گل" را که برداشتی از نمایشنامه‌ای اثر اومبرتو اکو است، نوشته‌ام که این نمایشنامه تازه‌ترین اثر من است.

وی درباره موضوع نمایشنامه "به نام گل" توضیح داد: این نمایش روایتگر اتفاقی است که در کلیسایی رخ می‌دهد که مهمترین کلیسای قرون وسطی است و این اتفاقات با اصلاح دینی در ایتالیا پیوند می‌خورد.

به گزارش مهر، گودرزی اظهار کرد: "به نام گل" به واکاوی مناسبات پیدا و پنهان درون کلیسا می‌پردازد؛ چیزی که تار و پود کلیسا را ساخته است.

این کارگردان تئاتر درباره برنامه‌ریزی خود برای اجرای این اثر نمایشی، افزود: قصد دارم نمایش "به نام گل" را در سال ۹۹ روی صحنه ببرم. این نمایشنامه دارای تعداد بازیگر بالایی است و باید سالنی متناسب این کار در اختیار داشته باشم.

مدیرعامل خانه موزه انتظامی در پایان سخنان خود درباره برنامه این مکان هنری نیز گفت: برنامه اجراهای نمایشی خانه موزه انتظامی تا پایان سال بسته شده و در حال حاضر نمایش "قصه قصر یخی" ویژه کودکان و نوجوانان در این مکان اجرا می‌شود که با استقبال خوبی همراه شده است.

 

شکرخدا گودرزی امبرتو اکو نمایش به نام گل
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین