کد خبر: 47054 A

فراخوان جشنواره مجازی "نمایش‌خانه" با تمرکز بر سه محور "چگونه کرونا را شکست دهیم"، "نوروز را در خانه بمانیم" و "متل‌ها و قصه‌های قدیمی سرزمین مادری را احیا کنیم" منتشر شد.

ایران آرت، سازمان مردم‌نهاد "نیمدری سبز" با همکاری دفتر تئاتر خیابانی این اداره‌کل، در راستای بالا بردن روحیه افراد هنگام قرنطینه و بهبود فضای روحی و روانی افراد درگیر با بحران ویروس کرونا قصد دارد جشنواره  "نمایش‌خانه" را با شعار "هر خانه، یک تماشاخانه تئاتر"، در سطح غیرحرفه‌ای و با مشارکت کودکان‌ و نوجوانان و همراهی مادران‌ و پدران برگزار کند.

کرونا

دیگر نهادهای مشارکت‌کننده در این رویداد دفتر امور اجتماعی‌وفرهنگی استانداری بوشهر، کانون پرورش فکری کودکان‌ونوجوانان و انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر هستند.

به گزارش ایلنا، این جشنواره موضوعی با تمرکز بر محورهای "چگونه کرونا را شکست دهیم"، "نوروز را در خانه بمانیم" و "متل‌ها و قصه‌های قدیمی سرزمین مادری را احیا کنیم" در چهار بخش "نمایش‌های ایرانی"، "نمایش عروسکی"، "نمایش کوتاه" و "استندآپ کمدی" برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند آثارشان را با مدت زمان ۵ تا ۱۵ دقیقه با تلفن همراه ضبط و تا تاریخ ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ از طریق واتساپ به شماره ۰۹۳۶۹۷۴۰۲۴۶ ارسال کنند. آثار دریافتی در پنج حوزه بازیگری، نویسندگی، کارگردانی، طراحی‌صحنه و موسیقی داوری خواهند شد و جوایزی به برگزیدگان اهدا می‌شود.

اختتامیه جشنواره مجازی "نمایش‌خانه" با اعلام قبلی در بندر بوشهر برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۵۹۶۳۵۴۴۸ تماس بگیرند. آدرس ایمیل و صفحه اینستاگرام جشنواره "نمایش‌خانه" به ترتیب به این شرح است: nimdarysabz@gmail.com و nimdarysabz

کرونا جشنواره تئاتر مجازی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین