کد خبر: 49835 A

مدیر پردیس تئاتر شهرزاد از بازگشایی این مجموعه با نمایشی از الهام پاوه‌نژاد و احتمال اجرای نمایش "روزهای رادیو" به کارگردانی محمد رحمانیان از اوایل تیرماه خبر داد.

ایران آرت: مدیر پردیس تئاتر شهرزاد اعلام کرد این مجموعه تئاتری از ۲ تیر و با اجرای نمایش "کافه پولشری" الهام پاوه نژاد فعالیت خود را با رعایت پروتکل های بهداشتی، از سر می گیرد.

محمد دشت‌گلی مدیر پردیس تئاتر شهرزاد درباره وضعیت و تاریخ از سرگیری فعالیت‌های این مجموعه تئاتری بعد از تعطیلی چندماهه کرونایی، به خبرنگار مهر گفت: با گروه‌های نمایشی رایزنی‌هایی را برای اجرای آثار نمایشی‌شان داشته‌ایم. به احتمال زیاد و به‌عنوان اولین اجرا برای از سرگیری فعالیت‌های پردیس تئاتر شهرزاد، خانم الهام پاوه‌نژاد نمایش "کافه پولشری" را به صحنه می‌برد.

وی درباره زمان و مکان اجرای "کافه پولشری"، افزود: طبق برنامه‌ریزی انجام شده قرار است "کافه پولشری" از ۲ تیر در کافه تریای پردیس تئاتر شهرزاد اجرا شود.

دشت‌گلی درباره دیگر اجراهای نمایشی در این مجموعه تئاتری اظهار کرد: با آقای محمد رحمانیان درباره ادامه اجرای نمایش "روزهای رادیو" گفتگو داشتیم. ایشان قصد دارند تغییراتی در گروه بازیگری نمایش ایجاد کنند و احتمال این وجود دارد که از ۴ یا ۵ تیر اجراهای نمایش را در سالن "گلایل" مجموعه از سر بگیرند.

مدیر پردیس تئاتر شهرزاد با اشاره به اینکه اجراهای نمایشی با ظرفیت ۵۰ درصد سالن‌ها روی صحنه می‌روند، درباره رعایت نکات بهداشتی در پردیس تئاتر شهرزاد توضیح داد: تغییراتی را در پشت صحنه‌های مجموعه بر اساس پروتکل‌های بهداشتی لحاظ کردیم تا نگرانی گروه‌های تئاتری برطرف شود. ضمن اینکه هر روز مجموعه را ضدعفونی می‌کنیم و سیستم‌های تهویه سالن‌ها را هم بهبود بخشیده‌ایم. همچنین پیش بینی کرده‌ایم در صورت اینکه اجازه ۲ اجرا در یک سالن وجود داشته باشد، فاصله زمانی بین ۲ اجرا بیشتر باشد تا مراحل بهداشتی و ضدعفونی سالن‌ها به درستی انجام شود.

وی ادامه داد: قرار است شهرداری منطقه ۱۱ نیز طی طرحی که دارد، تمامی تماشاخانه‌های خصوصی منطقه را ضدعفونی کند.

دشت گلی در بخش پایانی سخنان خود درباره امکان وجود حمایت مالی از اجراهایی که در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌روند، تأکید کرد: گروه‌های نمایشی در شرایط سختی به سر می‌برند و در شرایط فعلی متضرر می‌شوند. اداره کل هنرهای نمایشی قول شفاهی برای حمایت داده است.

 

محمد رحمانیان الهام پاوه نژاد پردیس تئاتر شهرزاد روزهای رادیو
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین