کد خبر: 49860 A

ریحانه رضی بازیگر تئاتر و سینما از دریافت جایزه بهترین بازیگر مکمل زن از جشنواره کویین پالم کالیفرنیا خبر داد.

ایران آرت: ریحانه رضی بازیگر تئاتر و سینما از دریافت جایزه بهترین بازیگر مکمل زن از جشنواره کویین پالم کالیفرنیا خبر داد و عنوان کرد در انتظار اجرای دوباره نمایش «مانستر» است.

ریحانه رضی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون درباره فعالیت‌های اخیرش به خبرنگار مهر گفت: آخرین کار تئاتری که به عنوان بازیگر در آن حضور داشتم نمایش «مانستر» به کارگردانی کوروش شاهونه و تهیه کنندگی سجاد افشاریان بود که در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رفت که با وجود استقبال مخاطبان و اینکه نمایش تمدید شده بود با شروع بحران کرونا اجرای آن متوقف شد اما در نظر داریم مجدداً نمایش را به صحنه ببریم. صحبت‌هایی با پردیس تئاتر شهرزاد صورت گرفته و منتظر بهبود و عادی شدن شرایط برای اجرای کار هستیم اما هنوز زمان اجرا قطعی نیست.

وی ادامه داد: همچنین در زمینه بازیگری در سینما نیز به تازگی برای بازی در فیلم سینمایی «لجن خوار» به کارگردانی و تهیه کنندگی محمد اسدنیا جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن را از جشنواره کویین پالم کالیفرنیا Queen palm international festival دریافت کردم. این فیلم به عنوان برنده در بخش جایزه طلایی، شایسته حضور در نمایش‌های سالانه و مراسم اهدای جوایز جشنواره بین‌المللی «کوئین پالم» در ماه سپتامبر شده است. این فستیوال که یکی از دروازه‌های ورود به اسکار نیز است در هر فصل به صورت آنلاین برگزار می‌شود و برگزیدگان در رویداد سالانه حضور پیدا می‌کنند.

رضی یادآور شد: علیرضا استادی، علیرضا مهران، ثریا حلی، حمیدرضا محمدی، بهار رضی زاده و … دیگر بازیگران این اثر سینمایی هستند که داستانی اجتماعی دارد. این فیلم که از ۲ سکانس پلان تشکیل شده است روایت زندگی ۲ دختر است که به مواد مخدر اعتیاد دارند و من نقش یکی از این دخترها را ایفا می‌کنم.

بازیگر سریال «کیمیا» درباره دیگر فعالیت‌هایش بیان کرد: در حال حاضر ۲ فیلم سینمایی با عنوان‌های «گیتی همسر علیرضا» به کارگردانی حمیدرضا هنری و تهیه کنندگی همایون عطاردی و «شاهین» به کارگردانی سالار طهرانی و تهیه کنندگی آرش سجادی حسینی را آماده اکران دارم که امیدوارم اتفاقات خوبی در انتظارشان باشد. همچنین در ۲ فیلم کوتاه نیز بازی کرده‌ام که یکی از آنها در ژانر وحشت است و قرار است در فستیوال‌های خارجی به نمایش گذاشته شود.

وی در پایان صحبت‌هایش متذکر شد: فروردین ۹۸ با بازی در نمایش «خودی خواری» به کارگردانی حسین نورشرق در هفته تئاتر ایران در شهر مسکوی روسیه که توسط مرکز فرهنگ موسیقایی ملل کنسرواتوری چایکوفسکی مسکو و تئاتر اوکولا برگزار شد، حضور داشتم که تجربه خوشایندی برایم بود. این نمایش محصول مشترک ایران و روسیه بود و من با پارتنری روسی بازی می‌کردم که کار بسیار سخت و در عین حال لذت بخشی بود چون من باید دیالوگ‌هایم را به زبان فارسی می‌گفتم و بازیگر مقابلم به زبان روسی حرف می‌زد که این مساله چالش مهمی را برایمان رقم زد.

 

تئاتر بازیگر ریحانه رضی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین