کد خبر: 50044 A

نسخه ضبط شده نمایش "همیلتون"، رکورددار جایزه، فروش و بیننده در برادوی، به زودی در شبکه‌ نمایش خانگی عرضه خواهد شد.

ایران آرت: تئاتر "همیلتون" از زمانی که در سال ۲۰۱۵ در برادوی روی صحنه رفت بسیار پربیننده بوده، اما دیدن این موزیکال برای همه‌ی مخاطبین میسر نشد هرچند اثر "لین مانوئل میراندا" در سراسر ایالات متحده اجرا شد. با این حال، این نمایش به زودی در شبکه‌ی نمایش خانگی عرضه خواهد شد و نسخه‌ی ضبط شده‌ی آن از ماه آینده به دیزنی+ می‌آید.

"همیلتون" موزیکالی شامل ترانه‌های اریجینال در استایل موسیقی هیپ-هاپ، جاز، آراندبی و دیگر ترانه‌های برادوی سنتی می‌شود که زندگی "الکساندر همیلتون" یکی از پدران بنیان‌گذار آمریکا با بازی میراندا را شرح می‌دهند. این نسخه‌ی ضبط شده از "همیلتون" که تریلر آن به تازگی منتشر شده، ژوئن سال ۲۰۱۶ در تئاتر "ریچارد راجرز" برادوی، به همراه تمامی بازیگران اصلی اجرا شده است.

به نوشته ۳۰نما، دیزنی ادعا می‌کند که این نسخه "به شکلی منحصربه‌فرد صمیمانه" خواهد و همان‌گونه که در تریلر دیده می‌شود، نماهای نزدیکی از بازیگران به نمایش درمی‌آید، بسیار نزدیک‌تر از ردیف اول سالن‌های نمایش. 

جالب آنکه "همیلتون" با رده‌بندی سنی PG-13 عرضه خواهد شد چرا که در آن چند مرتبه از الفاظ رکیک استفاده می‌شود. این احتمال وجود دارد که این الفاظ در نسخه‌ای که در دیزنی+ عرضه خواهد شد سانسور شود.

دیوید دیگز، رنی الیس گلدزبری، جاناتان گراف، کریستفر جکسون، جزمین سیفاس جونز، اوکریتی اونائودوان، آنتونی راموس، و فیلیپا سو دیگر بازیگران "همیلتون" بودند.

تئاتر "همیلتون" ۳ ژوئیه (۱۳ تیر ماه ۱۳۹۹) از دیزنی+ پخش خواهد شد.

 

تئاتر برادوی تئاتر همیلتون همیلتون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین