کد خبر: 52653 A

اپیزود "بانو با گربه ملوس" در حالی از نمایش "عشق روزهای کرونا" حذف شد که با توجه به صحبت‌های کارگردان به نظر می‌رسد مشکل اصلی گربه بهنوش طباطبایی بوده است.

ایران آرت: بر اساس ویدئویی که بهنوش طباطبایی در صفحه رسمی‌اش منتشر کرده، یکی از اپیزودهای نمایش "عشق روزهای کرونا" با بازی او به خواست مرکز هنرهای نمایشی متوقف شده است. در این ویدئو محمد رحمانیان، کارگردان نمایش، از توقیف اپیزود "بانو با گربه ملوس" می‌گوید. 

​به گزارش ایران‌آرت، اجرای نمایش "عشق روزهای کرونا" از اواخر هفته گذشته در فضای باز تالار وحدت آغاز شده و استقبال خوبی از آن صورت گرفته است. محمد رحمانیان در نشست خبری این نمایش از برخی سنگ‌اندازی‌ها در راه اجرای نمایشش گلایه کرده بود.

​بهنوش طباطبایی همراه با انتشار ویدئوی مربوط به سخنان محمد رحمانیان پس از اجرای شب گذشته نمایش "عشق روزهای کرونا"، درباره دومین تجربه متوالی ناتمامش با این کارگردان نوشت. او در اپیزودی از این نمایش همراه با گربه خود روی صحنه می‌رفت.

طباطبایی نوشته است: "نمایش "عشق روزهاى کرونا " پس از نمایش "روزهاى رادیو " دومین تجربه متوالى ناتمام من با نویسنده و کارگردانى بود که هر همکارى با او جرات و مسئولیت پذیرى مرا براى حضورى متفاوت تر و محکم تر از گذشته بر روى صحنه افزایش داد.

گاهى مونولوگهایى را که او برایم نوشته و پس از گذشت سالها بر ذهن و قلبم حک شده مرور میکنم و باز شعف اجراى آن نقشها مرا در بر می‌گیرد.

حرفم ساده است

آقاى محمد رحمانیان!

از نمایش های "ترانه هاى قدیمى"،"سینماهاى من"،"آدامس خوانى" و "آینه هاى روبرو" که شبهاى زیادى با شوق روى صحنه رفتم تا نمایش "روزهاى رادیو" که لذت اجرایش را همه گیرى بیمارى کرونا از همه ما گرفت و حالا نمایش "عشق روزهاى کرونا "

همیشه از شما چیزى آموخته ام...

اینبار هم یاد گرفتم که اگر همه دنیا بخواهند ارزشها،انگیزه ها و شور و عشق و تعهد مرا نسبت به حرفه اى که برایم مقدس است به هیچ انگارند ایستادگى کنم.

چرا که پشت سرم کارگردانى را دارم که چارچوبهاى حرفه اى و اخلاقى حرفه اش را هنوز در هیاهوى صداهاى گوش خراش و سازهاى ناکوک از یاد نبرده

چیزى جز سپاس ندارم

آنچه شما یکشنبه شب روى صحنه نمایشى که به اجبار باید آنرا ترک میکردم خواندید در اینروزهاى قحطى امیدوارى بار دیگر چراغى در دل من روشن کرد.

من قوى میمانم.نا امید نمیشوم و صبر میکنم براى آمدن روزهایى که با قدمهاى استوار به صحنه نمایش بازگردم نه با قدمهایى لرزان و سست...."

​ویدئوی صحبت‌های محمد رحمانیان درباره توقف اجرای اپیزود "بانو با گربه ملوس" را در ادامه می‌بینید.
 

 

محمد رحمانیان بهنوش طباطبایی عشق روزهای کرونا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین