کد خبر: 52668 A

کارگاه «تعادل و پرورش خلاقیت» جعفر مهیاری که پیش از این در کانادا، آلمان و فرانسه برگزار شده، در آکادمی هنرهای اجرایی افرا برپا می‌شود.

ایران آرت: در این کارگاه هنرجویان علاقه‌مند به بازیگری ضمن آموختن تکنیک‌هایی برای تسلط بر ذهن و بدن با تکیه بر پرفورمنس‌آرت،  مهارت‌های تعادل و پرورش خلاقیت در بازیگری را می‌آموزند و خروجی آموزش‌های خود را در اجرای پایان دوره در یکی از سالن‌های تئاتر تهران مشاهده می‌کنند.

جعفر مهیاری نویسنده، کارگردان، مدرس تئاتر، طراح صحنه و بازیگر عرصه تئاتر داخلی و بین‌المللی، یکی از شناخته‌شده‌ترین چهره‌های تئاتر ایران در جشنواره‌های معتبر بین‌المللی از جمله جشنواره: "کی تی او لهستان"، "ترومسو دیالگ نروژ"، "بورسا ترکیه"، "نابل تونس" و ... است.

مهیاری برای اولین بار تصمیم دارد علاوه‌بر تدریس در کمپانی‌های معتبر تئاتر دنیا، مانند کمپانی تئاتر "لیته ککس فرانسه" و کمپانی تئاتر "تنز روم آلمان" و "دانشگاه لیون فرانسه"؛ کارگاه تعادل و پرورش خلاقیت را در داخل کشور نیز برگزار کند.

این کارگاه‌ها در ۱۲ جلسه روزهای دوشنبه‌ و چهارشنبه‌ از ساعت ۱۷ تا ۲۱ در آکادمی هنرهای اجرایی افرا با رعایت کامل اصول بهداشتی، در ظرفیت محدود و با فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار می‌شود.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند  با شماره تلفن‌های ۸۸۹۷۲۸۰۰ و ۰۹۰۱۳۱۶۴۹۱۰ تماس بگیرید.

 

آلمان فرانسه کانادا جعفر مهیاری دانشگاه لیون فرانسه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین