کد خبر: 58634 A

تئاتر فمینستی مکبث که سرشا رونان ستاره هالیوود در آن بازی می‌کند قرار است "رابطه برابرتر" میان مکبث‌ها را به نمایش بگذارد.

ایران آرت: سرشا رونان برای اولین بار در نسخه فمینیستی "مکبث" ویلیام شکسپیر در تئاتر آلمیدا لندن روی صحنه می‌رود. بازیگر "لیدی‌ برد" در این تئاتر با همبازی‌اش "جیمز مک‌آردل" در فیلم "ماری ملکه اسکاتلند" در این نمایش تحت عنوان "تراژدی مکبث" همکاری می‌کند.

"روپرت گولد" دبیر هنری آلمیدا می‌گوید این تئاتر "رابطه برابرتر" میان مکبث‌ها را به نمایش خواهد گذاشت. "تراژدی مکبث" پیش از آغاز پاندمی قرار بود روی صحنه برود اما در حال حاضر به سپتامبر موکول شده است. فصل جدید آلمیدا اواسط ماه ژوئن آغاز خواهد شد.

در این سالن نمایش حدود ۱۰۰ تا ۱۲۰ تماشاگر حاضر خواهند شد، در حالی که در حالت عادی ظرفیت سالن ۳۲۵ نفر است. گولد وعده داده است که دیدن این نمایش برای افراد زیر ۲۵ ساله رایگان خواهد بود.

به گزارش 30نما، رونان آخرین بار در "آمونایت" مقابل "کیت وینسلت" بازی کرده و به زودی در در "گزارش فرانسوی" وس اندرسون دیده خواهد شد. او قرار است با "سم‌ راک‌ول" و "دیوید اویلوو" در فیلم تریلری با مضمون معمای قتل برای سرچ‌لایت پیکچرز بازی کند. داستان فیلم در دهه‌ی ۱۹۵۰ لندن روی می‌دهد، جایی که یک تهیه‌کننده‌ی فیلم هالیوودی می‌خواهد از یکی از نمایش‌های "وست اند" را به فیلم تبدیل کند. وقتی که اعضای گروه تولید به قتل می‌رسند، کارآگاه استاپارد که شهرتی جهانی دارد با بازی راک‌ول و همکار تازه‌کارش "کنستابل استاکر" با بازی رونان، خود را در یک معمای قتل گیج‌کننده در لندن گرفتار می‌بینند. تاریخ تولید این پروژه هنوز مشخص نیست.

 

مکبث ویلیام شکسپیر سرشا رونان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین