کد خبر: 61433 A

اولین اجرای "مکبث" سه‌شنبه ۲۹ مارس ۲۰۲۲ در برادوی روی صحنه می‌رود و اولین اجرای عمومی آن پنجشنبه ۲۸ آوریل ۲۰۲۲ خواهد بود.

ایران آرت: دنیل کریگ بهار آینده با تئاتر "مکبث" (Macbeth) به همراه "روث نگا" در نقش "لیدی مکبث" به برادوی بازمی‌گردد. این نمایش به مدت ۱۵ هفته و به کارگردانی "سم گولد" ادامه خواهد داشت.

اولین اجرای "مکبث" سه‌شنبه ۲۹ مارس ۲۰۲۲ در برادوی روی صحنه می‌رود و اولین اجرای عمومی آن پنجشنبه ۲۸ آوریل ۲۰۲۲ خواهد بود. دیگر بازیگران تئاتر در حال حاضر معرفی نشده‌اند.

گولد در سال ۲۰۱۷ برای "خانه یک عروسک، قسمت دوم" نامزد جایزه تونی شد و در سال ۲۰۱۵ برای "صفا خانه" (Fun Home) برنده این جایزه شد.

به گزارش 30نما، کریگ که آخرین نقش‌آفرینی‌اش به عنوان "جیمز باند" در "وقتی برای مردن نیست" از امشب در بریتانیا به اکران عمومی درمی‌آید، به‌تازگی در دنباله "چاقوکشی ۲" برای "رایان جانسون" و به همراه "ایتان هاک"، "دیو باتیستا"، "کاترین هان" و بسیاری دیگر مقابل دوربین رفته است.

کریگ و گولد در سال ۲۰۱۶ در تئاتر آف-برادوی "اوتلو" با یکدیگر همکاری کرده بودند. کریگ آخرین بار در تئاتر خیانت"  به کارگردانی "مایک نیکولز" در سال ۲۰۱۳ به برادوی رفته بود و با "فرشتگان در آمریکا" و "یک شماره" سابقه اجرا در لندن را داشته است.

نگا در سال ۲۰۱۶ برای "لاوینگ" نامزد اسکار شده و اولین بار سال گذشته با "هملت" در نیویورک روی صحنه رفته است. او به زودی در فیلم "گذر" نت‌فلیکس مقابل "تسا تامپسون" دیده خواهد شد. "واعظ" شبکه ای‌ام‌سی و "مأمورین شیلد" ای‌بی‌سی از جمله سریال‌های تلویزیونی نگا بوده‌اند.

 

برادوی دنیل کریگ
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین