کد خبر: 61945 A

سینما گلریز که به نمایش های کمدی اش معروف است پس از دو سال کرونایی بازگشته است؛ آنها فکر می کنند شادی حق مردم است.

ایران آرت: قاسم مصیبی مدیر سینما گلریز تهران به ایلنا گفت: کلید عشق، هفته دوم اجرای خود را از روز جمعه ۳۰ مهرماه آغاز کرده و با بازخوردهای مناسبی که از استقبال تماشاگران عزیز در هفته نخست نمایش مذکور دریافت کرده ایم تلاش می کنیم تا در همه روزهای هفته سرویس مخاطبی را به مردم ارائه کنیم.

وی در خصوص تجهیز سینما به جدیدترین سیستم های صوتی و تصویری و تعویض صندلی های قدیمی با صندلی های مناسب و جدید با هدف رفاه بیشتر تماشاگران افزود: برای آنکه این سینما شکل به روزتری به خود بگیرد، با حفظ فرم نوستالژی سینما، ساختمان  آن نیز به شکل کامل با همکاری نهادهای ذی ربط به ویژه موسسه سینماشهر بازسازی و ساختار سینما نیز بروزرسانی و صندلی‌های تماشاچیان نیزتعویض شد. در واقع سینما گلریز اکنون یکی از سینماهایی است که استانداردهای کیفی بسیار بالایی در آن لحاظ شده تا مردم پایتخت بتوانند تجربه متفاوتی از حضور در سینما را در قدیمی‌ترین سینمای بازسازی شده، داشته باشند و بازخورد مناسب مردم نشان داده که توانسته ایم انتظارات مخاطبان عزیز را تا حد زیادی برآورده سازیم.

مصیبی خاطرنشان ساخت: این روزها علاوه بر اکران یکی از فیلم های موفق روز سینمای ایران در این سینما، نمایش کمدی کلید عشق با بازی و کارگردانی کمدین مطرح و محبوب کشور محمدرضا اسماعیلی همه روزه ساعت ۲۰ با مدت زمان ۱۰۰ دقیقه روی صحنه می‌رود و استقبال تماشاگران از این نمایش پس از دو سال تعطیلی ناخواسته به دلیل شیوع ویروس کرونا تحسین برانگیز است. ضمن اینکه تمام دستور العمل های بهداشتی نیز قبل و بعد از اجرای این نمایش شامل ضدعفونی کردن سالن، صندلی‌ها و ... با دقت هر چه بیشتر انجام می شود و در زمان اجرای نمایش نیز تلاش می‌کنیم تا فاصله‌گذاری‌های اجتماعی و موارد ایمنی تا بیشترین حد ممکن رعایت شود.

مصیبی تصریح کرد: همه تلاش همکاران من در سینما گلریز و گروه اجرایی نمایش کمدی عشق شاد کردن مردم عزیز است چرا که اعتقاد داریم در شرایط کنونی، شادی حق همه مردم است.

عوامل دست اندرکار این نمایش عبارتند از:

بازیگران: محمد رضا اسماعیلی، عباس منوچهری، حسین خمسه، حسین صادق نسب، مهدی بور بور، فرهاد متین و مهشید بزرگ. طراح صحنه و لباس: محمد رضا اسماعیلی. موسیقی متن: بابک فارسی، طراح نور و صدا: فرزام حسین زاده، دستیار کارگردان: مهرداد  شامخ، امور ارتباطات رسانه‌ای و روابط عمومی: ندا الماسیان طهرانی.

سینما گلریز محمد رضا اسماعیلی قاسم مصیبی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین