کد خبر: 30631 A

ایران آرت : برای شما درباره این دو دختر متفاوت فضای اینستاگرام همین آذر ماه نوشتیم. 

نکته جالب اینجاست که آنها این روزها بیشتر و بیشتر توجه جهانی را برانگیخته اند و از کوچک شدن دنیا در یک گوشی موبایل حسابی سود برده اند؛ البته اگر با این میزان عمل جراحی و... برای اطلاق سود و فایده موافق باشید! 

نمی توان کتمان کرد شاخ های اینستاگرامی مانند این شخصیت ها به جهت تفاوت های بسیارشان با فرهنگ رایج در ایران با حیرت در دنیا به هم معرفی می شوند و شاید فیلتر شدن احتمالی اینستاگرام به دیده شدن بیشتر آنها کمک هم بکند! 

 سحر تبر  دختری که می خواست با عمل های جراحی زیبایی شبیه آنجلینا جولی شود اما وقتی به نتیجه نرسید خودش را شبیه «عروس مردگان» تیم برتون کرد.

سحر-تبر-araas.ir-24

براتون نوشتیم: «دو دختر ایرانی که خود را با گریم و جراحی شبیه کارکتر انیمیشن درست کردند در سراسر جهان سوژه رسانه ها شدند. ظاهر عجیب سحر تبر دختر 20 ساله ایرانی به همراه دوست صمیمی اش ساناز که مدعی است باربی ایران است و سعی دارد خود را شبیه باربی درست کند در سراسر جهان سوژه رسانه ها شده است.  سحر تبر برای این که خود را شبیه عروس مردگان نشان دهد تاکنون 40 کیلو وزن کم کرده است و با استفاده از جراحی های گوناگون ظاهر خود را ترسناک و زشت جلوه داده است.  دوست صمیمی او که ساناز ملقب به باربی نام دارد تاکنون جراحی های زیبایی زیادی انجام داده تا نشان دهد که باربی ایران است و چهره عجیب این دو دختر ایرانی تاکنون بازدید زیادی در ایران و جهان داشته است».

سحر-تبر-araas.ir-2

images

 

آنجلینا جولی سحر تبر آنجلینا جولی ایرانی سلبریتی های ایران دختر ایرانی
نظرات خوانندگان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین