کد خبر: 34857 A

ایران آرت: شما هم بی‌شک یک جفت کفش محبوبی دارید که علاقمندید همیشه و همه جا فقط همان را به پا کنید، به طوری که انگار امضاء استایل شما محسوب می‌شود. حتی بعضی مواقع با خراب شدن آن، باز هم همان مدل را با همان رنگ تهیه می کنید تا مبادا بدون این کفش‌ها حتی یک روز را سر کنید!

همین داستان در مورد سلبریتی‌ها و ستارگان مشهور هم صدق می‌کند. به همین منظور در ادامه کفش‌های مورد علاقه سلبریتی‌ها مانند جنیفر لوپز، جی‌جی حدید و کندال جنر که از اول فوریه یعنی تقریباً اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی به دفعات از آن ها استفاده کرده‌اند را به شما معرفی خواهیم کرد. 

به گزارش ایران‌آرت، منودلیار نوشته است: سلبریتی‌ها هر کدام با توجه به استایل و سلیقه خود یک مدل کفش متفاوت را به عنوان کفش محبوب خود انتخاب می‌کنند؛ از اسنیکرز های سفید رنگ ترندی بهار و تابستان ۲۰۱۹ گرفته تا کفش های عروسکی محبوب خانمانه و بوت های کلاسیک بند دار و البته کفش های اسپرت که بهترین گزینه برای استایل های کژوال به حساب می آید چرا که سلامت پاها در آن ها تضمین شده است.

 

 

کفش مورد علاقه جنیفر لوپز: اسنیکرز های الکسندر مک کوئین

1

جنیفر لوپز اسنیکرزهای سفید رنگ الکساندر مک کوئین را به عنوان کفش مورد علاقه خود انتخاب کرده است که از قضا جزو کفش های کتانی ترندی بهار و تابستان ۲۰۱۹ هم محسوب می‌شود.

 

کفش مورد علاقه اما روبرتز: کفش عروسکی دیور

2

اما رابرتز ولی نظری متفاوت از جنیفر لوپز دارد. او به جای اسنیکرزها به سراغ کفش های عروسکی محبوب رفته است آن هم کفش عروسکی دیور؛ هیچ خانمی نمی تواند ادعا کند که کفش های عروسکی جزو علاقمندی هایش نیست.

 

کفش مورد علاقه امیلی راتایکوفسکی: کفش اسپرت نایکی مدل Air Force 1’s

3

امیلی راتایکوفسکی به سراغ یکی از معروف ترین و مطرح ترین برند های کفش اسپرت یعنی نایکی رفته و کفش مورد علاقه خود را از سری Air Force محبوب آن انتخاب کرده است.

 

کفش مورد علاقه جی جی حدید: بوت Dr. Martens

4

جی جی حدید مدل معروف ویکتوریا سکرت اما سلیقه کاملاً متفاوتی دارد؛ او به سراغ برند کلاسیک انگلیسی دکتر مارتینز رفته و بوت های نوستالژیک این برند را از اول ژانویه امسال تا کنون چندین باز به پا کرده است.

 

کفش های مورد علاقه کندال جنر: کفش اسپرت آدیداس مدل Yeezy

5

کندال جنر  نیز مانند امیلی به سراغ کفش های اسپرت رفته ولی نه نایکی معروف بلکه مدل Yeezy آدیداس با ظاهری کاملاً ورزشی. این مدل معروف ترجیح می دهد این مدل کفش اسپرت را بیش تر به پا کند.


 

جنیفر لوپز کندال جنر جی جی حدید
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین