کد خبر: 39978 A

ایران آرت: بسیاری از علاقه‌مندان به دنیای موسیقی ادل خواننده مشهور 31 ساله را می شناسند، به خصوص آهنگ مشهور Someone like you این خواننده که از شهرت بسزایی برخوردار است. اکنون این خواننده پس از سه سال زندگی مشترک با همسرش قصد جدایی از او را دارد.

به گزارش انتخاب، این خواننده 31 ساله در ماه آوریل اعلام کرد که او و سیمون کنکی از یکدیگر جدا خواهند شد اما چون مراحل قانونی را طی نکرده بودند، بسیاری از طرفداران ادل امیدوار بودند این جدایی ملغی شده باشد. با این وجود این زوج اکنون وارد مرحله رسمی جدایی خود شده‌اند.

اسناد دادگاه در روز پنجشنبه در لس آنجلس نشان داد که ادل فردی است که برای طلاق اقدام کرده نه همسرش. جالب است بدانید ادل و سیمون از سال 2011 با یکدیگر نامزد بودند و در سال 2012 نیز یک فرزند پسر به نام آنجلو به خانواده‌شان اضافه شد اما از تاریخ رسمی ازدواجشان تنها سه سال می‌گذرد.

ادل

وکیل ادل گفته سرنوشت آنجلو بین این زوج با آرامش و بی‌حاشیه طی خواهد شد و قرار نیست هیچ جنجالی رخ دهد. ادل نخستین بار از روابط رسمی خود و همسرش در مراسم جوایز موسیقی گرمی پرده برداشته بود. او در سال 2017 در رویداد گرمی گفت: "اعضای گرمی و دوستان من شما را دوست دارم. مدیر من، شوهر و پسرم، تنها دلایلی هستند که من موفقم و می‌خوانم."

آهنگ‌های ادل بارها رکورد شکسته‌اند و در 30 کشور جهان از جمله ایالات متحده و انگلیس در صدر جدول فروش  قرار گرفته‌اند و جایگاه ادل را به عنوان یکی از بهترین هنرمندان محبوب جهان نشان داده‌اند.

سرنوشت خانمی که در ابیانه آواز خواند

ایران آرت: خبرگزاری فارس نوشت: اواخر اردیبهشت امسال یک تور غیرمجاز با سفر به روستای تاریخی ابیانه‌ با خوانندگی یک زن در جمع حاشیه‌ساز شد و در فضای مجازی و حقیقی واکنش‌های مختلفی را در پی داشت.

چند روز قبل هم در فضای مجازی از قول دادستان کاشان خبر محکومیت 10 ساله خواننده زن در ابیانه روی خروجی چند خبرگزاری رفت که با واکنش دادستان کاشان و تکذیب خبر مواجه شد.

در این باره، مرتضی باصریان دادستان عمومی و انقلاب نطنز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در نطنز اظهار کرد: بعد از احضار "نگار معظم" به جرم خوانندگی غیرمجاز در روستای ابیانه، نامبرده در نطنز حاضر و دو روز بازداشت شد که بعد از قرار وثیقه آزاد شد.

دادستان نطنز افزود: این شخص به همراه وکیل خود در جلسه دادگاه حاضر و جرمش مورد رسیدگی قرار گرفت، نهایتا این پرونده رسیدگی و زن خواننده به یک سال حبس غیرقطعی محکوم شد، البته این حکم در دادگاه تجدیدنظر قابل‌اعتراض است.

13980623000525_Test_PhotoN

باصریان اذعان کرد: با توجه به متواری بودن این خانم، حکم به وکیل نامبرده ابلاغ شد که در صورت عدم اعتراض و یا تأیید حبس، حکم اجرایی و در صورت متواری بودن متهم وثیقه سپرده‌شده طبق قانون ضبط خواهد شد.

دادستان نطنز با انتقاد از شایعات و ایجاد حاشیه در روزهای اخیر پیرامون این پرونده، خاطرنشان کرد: دادستان کاشان مطلبی را در خصوص برخورد با بدحجابی و هنجارشکنی عنوان کرده بود و هیچ‌گاه در خصوص پرونده خواننده زن در ابیانه اظهارنظری نکرده بود.

 

سلبریتی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین