کد خبر: 48054 A

ایران آرت: هدیه بازوند متولد سال 1366 و مرداد ماهی است. او زاده بندر عباس و اصالتا کرمانشاهی است. بازوند در رشته مهندسی معماری تحصیل کرده و با شرکت در کلاس‌های آزاد بازیگری وارد دنیای سینما و تلویزیون شده اسـت.

​به گزارش ایران‌آرت، این خانم بازیگر با بازی در سریال "نون خ" به کارگردانی سعید آقاخانی به شهرت دست پیدا کرده است اما اولین تجربه بازیگری‌اش را با سریال "هشتگ خاله سوسکه" رقم زده. هدیه مجرد است و دو برادر دارد.

او در سریال "نون خ" که این روزها فصل دوم آن در حال پخش است نقش روژان را برعهده دارد که یکی از دختران نوری (سعید آقاخانی) است. 

​طرفداران این بازیگر در اینستاگرام با استناد به موفقیت هدیه بازوند در ایفای نقش روژان و همچنین زیبایی ظاهری این خانم بازیگر، او را بازیگری آینده‌دار در تلویزیون و سینما می‌دانند. در ادامه برخی از تصاویری که هدیه بازوند در اینستاگرامش منتشر کرده است را با هم خواهیم دید. 

photo_۲۰۲۰-۰۴-۱۱_۲۱-۳۸-۱۱

هدیه بازوند

1767321712-parsnaz-com

هدیه بازوند

81594124_160092912000689_5589862408577243684_n

photo_۲۰۱۹-۰۳-۲۴_۱۰-۵۷-۵۴

photo_۲۰۱۹-۱۰-۳۱_۰۳-۳۷-۴۰

نون ح

هدیه بازوند

 

زنان زیباروی ایرانی
نظرات خوانندگان
 • ناشناس
  پاسخ

  لباس کردی خیلی بهش میاد

 • بختياري
  پاسخ

  چرا هنرپيشه هاي خانم اين همه طلاق ميكيًرند خانم قريشي و طارمي متوجهه نشدم دوست بودند يا نامزد بودند ايا محرم شده بودند و موازين شرعي و قانوني را رعايت كرده بودند يا خير به نظر من اين رفتارهاي امثال اين دو باعث ترويج فساد ميشود از تلويزيون و سينما با هزينه بيت المال معرف ميشند ميلييارد ميشند بعد اين حركات و عكسْ هاي زشت وزننده را با افتخار مياندازند يا شهدا و جانبازان باشيد و شرم كنيد

  • اکرم

   خانم اینکه حجابش خیلی خوبه.تو را خدا الکی به مردم بهتان نبندین

  • افاضلی

   به نظر من هم حجابشان متعارف و مناسب است. اتفاقا چقدر خانم موقری هم هستن.

  • محمد

   به دزدی و بی عدالتی همینقدر حساس باشیم

 • بختياري
  پاسخ

  ترو خدا كمي رعايت حجاب را بكنيد

 • علی
  پاسخ

  بازی ایشان در نون خ عالی بود و نقش خود را بسیار زیبا ایفا کرد.چهره معصوم و زیبایی هم دارد و امیدوارم همیشه هم در زندگی هم در سینما و تلویزیون موفق باشد

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین