کد خبر: 58729 A

"کروئلا" امروز جمعه ۲۸ می ۲۰۲۱ در سالن‌های سینما و شبکه دیزنی+ پخش شده و اما استون برای بازی در این فیلم نقدهای مثبتی دریافت کرده، اما این بازیگر بابت چیزی حسرت می‌خورد...

ایران آرت: اما استون به زودی در فیلم لایو-اکشن "کروئلا" (Cruella) دیزنی دیده خواهد شد، اما نقش "کروئلا دویل" او فاقد یکی از خصوصیات نمادین است: سیگار همیشگی و دسته دراز آن. علت این تغییر ممنوعیت نمایش استعمال دخانیات در تمامی فیلم‌های دیزنی از جمله پروژه‌های لوکاس‌فیلم، مارول و پیکسار است. 

استون در مصاحبه با "نیویورک تایمز" می‌گوید: "در سال ۲۰۲۱ ممکن نیست. ما اجازه نداریم در فیلم‌های دیزنی مقابل دوربین سیگار بکشیم. در دست نگرفتن آن دسته سیگار… بسیار هیجان‌زده بودم تا آن دود غلیظ سبز را بیرون دهم، اما امکانش وجود نداشت. نمی‌خواهم سیگار کشیدن را ترویج کنم، اما کندن پوست سگ‌های خالدار را هم نمی‌خواستم ترویج کنم."

به گزارش 30نما، تمامی استودیوهای بزرگ هالیوود در طول سال‌ها نمایش استعمال دخانیات را ممنوع کرده‌اند. برادران وارنر در سال ۲۰۰۵ در این رابطه محدودیت‌هایی ایجاد کرد و نت‌فلیکس تابستان سال ۲۰۱۹ برای برنامه‌هایی که برای بزرگسالان ساخته نمی‌شد نمایش دخانیات را ممنوع کرد. سخنگوی نت‌فلیکس در مصاحبه با "اینترتینمنت ویکلی" در این باره گفت: "نت‌فلیکس قویاً از بیان هنری آثار حمایت می‌کند. اما تصدیق می‌کند که استعمال دخانیات زیان‌آور بوده و نمایش آن می‌تواند افراد جوان‌تر را تحت تأثیر قرار دهد. در آینده، تمامی پروژه‌های جدیدی که با درجه‌ی سنی TV-14 و یا PG-13 پخش می‌شوند، بدون استعمال دخانیات و سیگار الکترونیکی خواهند بود – مگر به دلایل تاریخی."

اما استون -  کروئلا

استون برای بازی در "کروئلا" نقدهای مثبتی دریافت کرده است. این بازیگر پیش‌تر به مقایسه شخصیت "کروئلا" و "جوکر" واکنش نشان داده و گفته بود: "من هرگز ذره‌ای خودم را با واکین فینیکس مقایسه نمی‌کنم. آرزو می‌کنم که بیشتر شبیه او بودم."

"کروئلا" امروز جمعه ۲۸ می ۲۰۲۱ در سالن‌های سینما و شبکه دیزنی+ پخش شده است.

 

اما استون کروئلا
نظرات خوانندگان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین