کد خبر: 59306 A

"فصل قاصدک" با بازی گوهر خیراندیش و رودی یانگ بلاد روایت خانواده مهاجر ایرانی است که با فرار دخترشان از مراسم عروسی با مشکلات زیادی مواجه می‌شوند.

ایران آرت: سینمایی "فصل قاصدک" که با حضور بازیگران و عواملی از کشورھای ایران، ایتالیا، مصر، اکراین، یونان و آمریکا سال گذشته ساخته شد، نخستین حضور خود را در بخش Marché du film جشنواره‌ی فیلم کن تجربه می‌کند. 

"فصل قاصدک" روایت خانواده مهاجر ایرانی است که با فرار دخترشان از مراسم عروسی با مشکلات زیادی مواجه می‌شوند. از نکات قابل ذکر در این فیلم حضور رودی یانگ بلاد بازیگر فیلم آپوکالیپتو اثر مل گیبسون مقابل گوهر خیراندیش و سعید بدریا ستاره سینمای مصر است.

مراحل صداگذاری فیلم توسط حسین مهدوی در استودیوی اوگو سوند در هالیوود و اصلاح رنگ و نور توسط سندی چوکاداریان در نیوزیلند به تازگی به پایان رسیده است تا این فیلم  برای نخستین حضور بین المللی خود در فستیوال کن آماده شود.

Dandelion Season Movie 1 | ساتین

هفتاد و چهارمین دوره جشنواره فیلم کن از ۶ تا ١۵ ماه جولای سال جاری در فرانسه برگزار می‌شود و عوامل و بازیگران "فصل قاصدک" در این رویداد مهم سینمایی حضور خواهند داشت.

از بازیگرانی که در "فصل قاصدک" به ایفای نقش پرداختند می‌توان از حمید رازی، رضا موسوی، نیما جعفری و سایه یابنده، استن هارینگتون ، ایان لایر، شانون موری، ارین میراکل، آنابل مونرو، مایکل مینو و… نام برد.

 

گوهر خیراندیش فصل قاصدک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین