کد خبر: 61086 A

ایران آرت: اکتاویا اسپنسر به نامزدی "بریتنی اسپیرز" و "سام اصغری" واکنش نشان داده و در صفحه اینستاگرام خواننده به او توصیه کرده است که نامزدش را وادار کند یک عهدنامه ازدواج امضاء کند.

بریتنی یکشنبه این هفته تأیید کرد که با بازیگر ایرانی تبار پس از پنج سال رابطه نامزد کرده است. هرچند بسیاری از هواداران اسپیرز از این نامزدی خوشحال شدند، اما "اکتاویا اسپنسر" برنده اسکار خطاب به او نوشت: "وادارش کن عهدنامه ازدواج امضاء کند."

به گزارش 30نما، این اظهار نظر اسپنسر تاکنون بیش از ۲۰ هزار لایک دریافت کرده با واکنش اصغری هم مواجه شده است. اصغری در پاسخ به اسپنسر ایموجی "۱۰۰" را ارسال کرده و در صفحه اینستاگرام خودش اطمینان خاطر داده است که از بریتنی محافظت خواهد کرد.

اصغری به شوخی می‌نویسد: "از همه شما که نگران عهدنامه هستید تشکر می‌کنم! البته که عهدنامه‌ای آهنین امضاء خواهیم کرد تا اگر بریتنی روزی خواست من را رها کند و برود از جیپ و کلکسیون کفش‌هایم محافظت کنم."

بریتنی اسپیرز و سام اصغری

بنا بر گزارش‌های غیررسمی، ثروت بریتنی به حدود ۶۰ میلیون دلار می‌رسد اما از سال ۲۰۰۸ اختیاری در مورد مدیریت آن نداشته و تحت سرپرستی جنجالی پدرش بوده است. هفته گذشته "جیمی اسپیرز" سرانجام پس از فراز و نشیب‌های طولانی رضایت داد تا سرپرستی دخترش را پس از ۱۳ سال واگذار کند.

اسپیرز اخیراً در یک دادگاه جنجالی فاش کرده بود که تمایل داشته با "سام اصغری" ازدواج کند و فرزند دیگری به دنیا بیاورد، اما این اجازه به او داده نشده است.

 

بریتنی اسپیرز سام اصغری اکتاویا اسپنسر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین