کد خبر: 67085 A

شکیرا، جرارد پیکه

خشم ناتمام شکیرا و حمله به مادر پیکه/ عکس

خشم ناتمام شکیرا و حمله به مادر پیکه/ عکس

ایران آرت: خواننده معروف کلمبیایی پس از جدایی از پیکه شمشیر را برای ستاره سابق بارسلونا از رو بسته است.انتقام شکیرا از مادر پیکه!

به گزارش ورزش سه، شکیرا و پیکه، ستاره سابق بارسا و تیم ملی اسپانیا هفته هاست که با جدایی جنجالی، توجه ها را به خود جلب کرده اند و هر روز این تقابل وارد فاز تازه تری می‌شود.

شکیرا اخیراً از طریق آهنگ خود روشن کرده است که حسابی از دست همسر سابقش عصبانی است. نه تنها در مورد پیکه، بلکه در مورد مادرشوهر سابقش، مونتسرات برنابئو، هم اوضاع به همین منوال است. آنطور که منبعی به پورتال مشهور اسپانیایی "لکتوراس" گزارش می‌دهد، شکیرا از پسرانش ساشا و میلان خواست که دیگر پدر و مادر پیکه را بابابزرگ و مادربزرگ صدا نزنند زیرا او را بسیار ناراحت کرده‌اند.

1796631

قابل درک است که مونتسرات اصلاً مشتاق این وضعیت نیست. چرا که او همیشه سعی کرده بین دو طرف میانجیگری کند. بر این اساس، این موضوع حسابی به او ضربه زده و منابع اسپانیایی از احتمال واکنش جدید از سوی پیکه نسبت به این اتفاق خبر می‌دهند.

برای دوازده سال، ستاره پاپ و اسطوره بارسا زوجی پر زرق و برق بودند اما این دو در ژوئن گذشته جدایی خود را به دلیل آنچه رسانه‌ها خیانت پیکه به شکیرا با برقراری ارتباط با چیا مارتی یاد می‌کنند، اعلام کردند.

شکیرا جرارد پیکه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین