کد خبر: 68288 A

قیمت موبایل| قیمت موبایل سامسونگ

ارزان‌ترین و گران‌ترین موبایل سامسونگ/ قیمت موبایل سامسونگ 25 اردیبهشت

ارزان‌ترین و گران‌ترین موبایل سامسونگ/ قیمت موبایل سامسونگ 25 اردیبهشت

ایران آرت: باتوجه به تغییرات قیمت دلار در ماه‌های اخیر، بازار موبایل نیز با نوسانات زیادی مواجه شد اما باتوجه به افزایش نسبی قیمت دلار در روزهای اخیر، قیمت برخی مدل‌های گوشی موبایل نیز افزایش یافت. در این گزارش قیمت مدل‌های پرفروش سامسونگ در بازار بررسی شده است.

به گزارش خبرآنلاین، گوشی گلکسی A۱۴ سامسونگ با ۶۴ گیگ فضای ذخیره‌سازی امروز ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. نسخه ۱۲۸ گیگ A۱۴ را حدود یک میلیون بیشتر می‌فروشند و گوشی موبایل گلکسی A۳۳ با ۱۲۸ گیگ فضای ذخیره‌سازی ۱۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

قیمت گوشی گلکسی A۵۴ که همزمان با A۳۴ راهی بازار شده، با ۲۵۶ گیگ فضای ذخیره‌سازی به ۱۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده و خرید A۷۳ که آخرین سری از نسل A۷X خواهد بود، ۱۸ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

گوشی گلکسی S۲۳ Ultra هم بهترین پرچمدار فعلی سامسونگ است و نسخه‌های ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگ آن را به‌ترتیب ۶۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و ۷۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان می‌فروشند.

گوشی گلکسی A۱۴ حالا یکی از پرفروش‌ترین گوشی‌های سامسونگ در بازار است که با اختلاف قیمت منطقی نسبت به نسخه قبلی خودش یعنی A۱۳ فروخته می‌شود. فروشنده‌های موبایل می‌گویند، هر دو نسخه ۶۴ و ۱۲۸ گیگ گوشی گلکسی A۱۴ بین محبوب‌ترین مدل‌های فعلی بازار به‌حساب می‌آیند و کنار آن می‌توانیم به گلکسی A۲۳ اشاره کنیم که بعد تقریبا یک سال و نیم از عرضه جهانی، هنوز در ایران طرفدار دارد.

Untitled

موبایل موبایل سامسونگ قیمت موبایل
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین