کد خبر: 68435 A

بی تی اس| بلک پینک

رابطه جنجالی خواننده بی‌تی اس با خواننده بلک پینک!

رابطه جنجالی خواننده بی‌تی اس با خواننده بلک پینک!

ایران آرت: شایعات درباره رابطه احساسی میان جنی عضو گروه بلک پینک و تهیونگ از گروه بی تی اس سال‌هاست که بحث میان طرفداران کی پاپ و این گروه است.

با این حال پس از دیده شدن این دو آیدل در کنار یکدیگر این شایعات جنجالی بار دیگر آغاز شده‌اند.

به گزارش وقت صبح، حالا کمپانی‌های هایب و وای جی به ویدیوها و عکس‌هایی از سفر این دو آیدل به پاریس که باعث ایجاد شایعات بیشتر در مورد رابطه احساسی میان تهیونگ و جنی شده است، پاسخ داده‌اند.

در تاریخ 17 می، ویدیوهایی از این دو آیدل منتشر شد. این عکس‌ها و ویدیوها به ظاهر این دو آیدل مشهور را بر سر یک قرار عاشقانه در پاریس، پایتخت فرانسه به تصویر کشیده‌اند.

این در حالی است که جنی برای حضور در جشنواره فیلم کن در فرانسه، و تهیونگ برای همکاری‌های خود با برند مطرح CELINE در این کشور است.

قرار عاشقانه آقا و خانم آیدل در پاریس!

در ویدئویی که توسط یک عکاس ساکن پاریس، به اشتراک گذاشته شده است، این دو ستاره دست در دست یکدیگر در خیابان‌های پاریس قدم می‌زنند.

در این ویدیو  مدیر برنامه‌های این دو آیدل نیز پشت سرشان دیده می‌شوند.

کاربران اینترنتی نیز خاطرنشان کرده‌اند که این دو آیدل با همان لباس‌هایی که در طی آن روز به تن داشته‌اند در این ویدیو دیده می‌شوند.

در ابتدا، هر دو شرکت این شایعات را نادیده گرفتند و به آن‌ها توجهی نکردند. با این حال در 18 می دو کمپانی هایب و وای جی پس از تماس یک خبرنگار درباره این شایعات، به این وضعیت پرداخته‌اند.

بر طبق خبر نوشته شده توسطس این خبرنگار، این شرکت‌ها هنوز بیانیه‌ای رسمی منتشر نکرده‌اند، اما به طور مبهم درباره این شایعات صحبت کرده‌اند.

در این خبر به نقل قول از سخنگوهای دو کمپانی آمده است: «این مسائل مربوط به زندگی خصوصی هنرمندان است، پس ما اطلاعی نداریم.»

با این وجود با توجه به تاریخچه این دو کمپانی در انتشار بیانیه درباره شایعات این پاسخ مبهم دور از انتظار نیست.

کمپانی وای جی معمولا هیچوقت درباره مسائل زندگی خصوصی آیدل‌هایش بیانیه‌ای روشن منتشر نمی‌کند. کمپانی هایب نیز به بیانیه‌های مبهم خود شهرت دارد.

 

بی تی اس بلک پینک تهیونگ آیدل
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین