کد خبر: 68901 A

پرسپولیس| گولسیانی

گولسیانی از پرسپولیس جدا شد

گولسیانی از پرسپولیس جدا شد

ایران آرت: مدافع گرجستانی پرسپولیس، احتمالا فصل آینده در تیم دیگری توپ خواهد زد.

چند روز قبل از فینال جام حذفی بود که گئورگی گولسیانی در جمعی دوستانه، از این موضوع گلایه کرد که علیرغم پایان قرارداد او با پرسپولیس بعد از دربی جام حذفی، هنوز هیچ صحبتی با او برای تمدید قراردادش صورت نگرفته و همین موضوع می‌تواند روی آینده همکاری او با پرسپولیس تاثیرگذار باشد.

در شرایطی که باشگاه پرسپولیس از قرارداد دو ساله این بازیکن خبر داده اما به نظر می‌رسد همکاری طرفین برای فصل دوم، نیاز به توافق جدید داشته و روی همین اصل، ماندن گولسیانی در پرسپولیس را نمی‌توان قطعی دانست. 

به گزارش فوتبالی، مدافع گرجستانی قرمزها که فصل بسیار موفقی را با پرسپولیس تجربه کرد و در حال حاضر در اردوی تیم ملی کشورش حضور دارد، حالا و در مصاحبه‌ای که با یکی از روزنامه‌های ورزشی داشته، به هواداران پرسپولیس شوک داده و گفته بعید است فصل آینده در این تیم حضور داشته باشد.

او به ایران‌ورزشی گفته است:" وقتی من به پرسپولیس آمدم ما قرارداد دوساله بستیم که سال دومش منوط به توافق بین دو طرف بود با وجود این بعد از اینکه سال اول تمام شده دو طرف باید بنشینیم که تمدید کنیم یا تمامش کنیم. با این حال تا الان هیچکس از طرف باشگاه پرسپولیس با من صحبتی نداشته است و من در حال جست‌و‌جوی آفرها و پیشنهادهای احتمالی هستم چون با این شرایطی که قرارداد فعلی‌ام دارد فکر نمی‌کنم که دوست داشته باشم ادامه بدهم ولی در حال حاضر فقط به بازی‌های پیش روی تیم ملی گرجستان فکر می‌کنم."

جدا از اینکه پرسپولیسی‌ها هنوز سراغی از گولسیانی نگرفته‌اند، بحثهای مربوط به ممنوعیت عقد قرارداد ارزی با بازیکنان خارجی هم دلیل دیگری است که احتمال جدایی مدافع گرجستانی از پرسپولیس را افزایش داده است. البته که ممکن است نظر گولسیانی در آینده تغییر کند و هنوز هیچ چیز قطعی نشده است.

نکته نگران‌کننده برای پرسپولیسی‌ها اینکه به جز گئورگی، چند بازیکن دیگر این تیم هم شرایط مشابهی دارند و در صورتی که هر چه زودتر تکلیف تمدید قرارداد آنها مشخص نشود، احتمال جدایی‌شان از پرسپولیس وجود خواهد داشت.

 

پرسپولیس گولسیانی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین