کد خبر: 69264 A

جواد نکونام| استقلال

جواد نکونام از دست رفت! | گزینه سرمربیگری استقلال در راه رفسنجان

جواد نکونام از دست رفت! | گزینه سرمربیگری استقلال در راه رفسنجان

ایران آرت: شب گذشته سه گزینه نهایی مس رفسنجان پس از چند روز مذاکرات مشخص شد. حال باشگاه مس رفسنجان منتظر تایید نهایی شرکت ملی صنایع مس ایران برای رونمایی از سرمربی جدید خود است.

به گزارش همشهری آنلاین، جواد نکونام، ساکت الهامی و محرم نویدکیا سه مربی سرشناسی هستند که طبق گمانه‌زنی ها در یک قدمی باشگاه مس رفسنجان حضور دارند.

نکونام لالیگایی 

جواد نکونام رکورددار بیشترین بازی ملی در ایران است. وی چهره شناخته شده فوتبال ایران با تجربه بازی‌های ملی و سالها حضور در فوتبال اسپانیا می‌تواند کمک زیادی به رشد مس رفسنجان کند.  

جواد نکونام در کنار حضور در کادر تیم ملی، دارای دو قهرمانی جام حذفی و سوپر جام با فولاد خوزستان است که امتیازی مثبت در کارنامه این مربی ایرانی است.

محرم بوندسلیگایی 

مطمئناً اگر بنا بر فهرست کردن نام بازیکنان با اخلاق فوتبال ایران باشد، نام محرم نویدکیا را نمی‌توان از قلم انداخت. نویدکیای با اخلاق و منضبط جزء پر افتخارترین بازیکنان لیگ برتر ایران است، او پنج قهرمانی لیگ برتر و چهار قهرمانی جام حذفی را در دوران بازی خود بدست آورده است. کاپیتان سابق اصفهانی ها هم مانند جواد نکونام تجربه فوتبال اروپا را با بازی کردن در بوندسلیگای آلمان  دارد. 

نویدکیا در اولین تجربه سرمربیگری خود با سپاهان اصفهان نایب قهرمان لیگ برتر ایران شد.

ساکت، متخصص جام حذفی 

ساکت الهامی را باید متخصص جام حذفی لقب داد. الهامی دو بار موفق به کسب قهرمانی جام حذفی ایران شده است. نکته قابل توجه در خصوص ساکت الهامی این است که این مربی قهرمانی‌های خود را با تیم‌های متوسط و کم هزینه لیگ برتر بدست آورده است که خود مهر تاییدی بر توانایی‌های فنی اوست. 

الهامی با مربیان بزرگی در فوتبال ایران از جمله فیروز کریمی، ناصر حجازی، یحیی گل محمدی ، مصطفی دنیزلی و ...  همکاری داشته است. این تجربه خوب و کامل او در فوتبال در کنار امکانات خوب مس رفسنجان می‌تواند فصل رویایی را برای هواداران نارنجی پوش رفسنجان رقم بزند.

 

استقلال جواد نکونام
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین