کد خبر: 69318 A

پوریا پورسرخ| استقلال

خشم پوریا پورسرخ از وضعیت این روزهای استقلال

خشم پوریا پورسرخ از وضعیت این روزهای استقلال

پوریا پورسرخ، بازیگر استقلالی سینما معتقد است هواداران آبی به بلاتکلیفی در فصل نقل و انتقالات عادت دارند.

ایران آرت: یکی از بازیگران به‌شدت فوتبالی سینمای ایران پوریا پورسرخ است. پورسرخ که طرفدار استقلال است و بارها از علاقه خود به این تیم به‌صراحت صحبت کرده بود، معتقد است آن‌ها به بلاتکلیفی در فصل نقل و انتقالات عادت دارند.

خبر ورزشی نوشت: برای گفت‌وگو در مورد تیم محبوبش با پورسرخ تماس گرفتیم تا در مورد استقلال با او گپ بزنیم. او با وجود این‌که درگیر کاری بود، چند دقیقه‌ای با ما در خصوص شرایط این روزهای استقلال صحبت کرد که در ادامه می‌خوانید.

شرایط این روزهای استقلال را چطور می‌بینید؟

اوضاع که خوب نیست و ما استقلالی‌ها تقریبا به این قضیه عادت کردیم. نمی‌دانم چه داستانی وجود دارد که هر سال این‌موقع یک جای کار می‌لنگد. یک سال مدیر داریم ولی سرمربی مشخص نیست و یک سال سرمربی داریم ولی تکلیف مدیریت تیم روشن نیست. فقط سال قبل بود که هم مدیرعامل داشتیم و هم سرمربی که نتیجه‌اش را دیدیم و بدون باخت قهرمان شدیم. امیدوارم زودتر ماجرا ختم به خیر شود و شرایط به حالت عادی برگردد. تنها چیزی که می‌شود گفت این است که روزهای طلایی دارد می‌گذرد و استقلال کاملا بلاتکلیف است.

صحبت از حضور جواد نکونام است ولی هنوز مجوزهای لازم صادر نشده. در این خصوص چه صحبتی دارید؟ به نظر شما جواد می‌تواند در استقلال موفق شود؟

همه ما می‌دانیم مشکل چیست. به نظرم مدیری که نمی‌تواند یک مجوز را بگیرد و سرمربی‌اش را انتخاب کند، اشتباهی آمده و قبول مسئولیت کرده است. این‌که نکونام می‌تواند در استقلال موفق شود یا خیر را نمی‌دانم چون بحث تخصصی فوتبال است و کارشناسان باید نظر بدهند. نمی‌شود چیزی در این رابطه گفت و باید صبر کرد تا ببینیم شرایط به چه شکلی پیش خواهد رفت.

شما موافق رفتن ساپینتو بودید؟

این هم دقیقا مثل سوال شما در مورد نکونام و احتمال موفقیتش است. من فقط مسائل را به عنوان یک هوادار دنبال می‌کنم و نمی‌توانم نظر کارشناسی داشته باشم. ساپینتو هم مثل همه یک‌سری ایراد داشت و البته نکات مثبتی هم در کار او دیده می‌شد. به هر حال تصمیم بر این شد که او برود و فرد دیگری بیاید.

بزرگترین ایرادی که از ساپینتو گرفته می‌شد به رفتار او برمی‌گشت که البته خیلی از مواقع به ضرر استقلال تمام می‌شد. نظر شما چیست؟

ببینید من رفتار او را تایید نمی‌کنم ولی این‌طور نبود که همه مشکلات زیر سر او باشد و بخواهیم همه تقصیرها را گردن او بیندازیم. در دربی برگشت کلی دوید تا به شکل عجیبی به داور اعتراض کند که خوب طبیعی است کارش درست نبود . بااین حال در فینال جام حذفی با وجود این همه دوربین و انواع و اقسام داوران مختلف، هیچ‌کس نفهمید چرا او اخراج شد و دلیل این‌که استقلال بعد از گل مربی‌اش را از دست داد چه بود. وقتی با گذشت چند هفته هنوز هم کسی نمی‌داند چرا او اخراج شده، یعنی یک‌سری مسائل دیگر دخیل بود و می‌خواستند با این کار جو را به هم بریزند و علیه ساپینتو و استقلال کنند.

با این اتفاقات اوضاع استقلال را برای فصل بعد چطور می‌بینید؟

شرایط که خوب نیست و اصلا نمی‌دانیم چه پیش خواهد آمد. روزهای حساس نقل و انتقالات به سرعت در حال گذر هستند و استقلال نه وضعیت مربی‌اش معلوم است و نه بازیکنی را به خدمت گرفته. حتی معلوم نیست کدام نفرات برای سال بعد در تیم می‌مانند. با این حال باید ابتدا سرمربی انتخاب شود و بعد از آن بشود در مورد فصل آینده صحبت کرد.

استقلال پوریا پورسرخ
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین