کد خبر: 69359 A

استقلال| محمد محبی| امیرحسین حسین زاده

جانشین محمد محبی در استقلال مشخص شد | پیشنهاد جواد نکونام به آقای لژیونر

جانشین محمد محبی در استقلال مشخص شد | پیشنهاد جواد نکونام به آقای لژیونر

جواد نکونام تصمیم گرفته است حسین‌زاده را به استقلال بازگرداند. باید دید مدیران باشگاه استقلال می‌توانند سران شارلوآ را راضی کنند که حسین‌زاده به صورت قرضی یا قطعی دوباره پیراه آبی را بپوشد یا نه؟

ایران آرت: امیرحسین حسین‌زاده درحالی پیراهن شماره ۱۰ تیم ملی را پوشید که در تورنمنت کافا از سوی امیر قلعه نویی به بازی گرفته نشد.

به گزارش خبر ورزشی، ستاره تیم فرهاد مجیدی در لیگ بیست و یکم که نقش انکارناپذیری در قهرمانی استقلال داشت حالا مورد توجه جواد نکونام قرار گرفته است. امیرحسین حسین‌زاده پس از قهرمانی استقلال در لیگ بیست و یکم راهی تیم شارلوآ و لیگ بلژیک شد اما هرگز نتوانست موفقیت زمان استقلال را تکرار کند.

در حال حاضر که گفته می‌شود محمد محبی پیشنهاد وسوسه انگیزی از لیگ امارات دارد و احتمال جدایی اش بیشتر از ماندن او در استقلال است، جواد نکونام تصمیم گرفته است حسین‌زاده را به استقلال بازگرداند. باید دید مدیران باشگاه استقلال می‌توانند سران شارلوآ را راضی کنند که حسین‌زاده به صورت قرضی یا قطعی دوباره پیراه آبی را بپوشد یا نه؟

گفتنی است امیرحسین حسین‌زاده تا سال ۲۰۲۴ با تیم شارلروآ قرارداد دارد که با توافق طرفین این قرارداد می‌تواند دو سال دیگر تمدید شود.

 

استقلال جواد نکونام محمد محبی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین