کد خبر: 69373 A

استقلال| محمد محبی

استقلال برای این ستاره ۳ میلیون یورو می‌پردازد!

استقلال برای این ستاره ۳ میلیون یورو می‌پردازد!

جواد نکونام، سرمربی جدید استقلال، مایل است قرارداد محمد محبی از سوی باشگاه استقلال تمدید شود و این منوط به رضایت باشگاه سانتاکلاراست.

ایران آرت: سانتاکلارا در ابتدای فصل گذشته و در پی درخواست‌های مکرر ریکاردو ساپینتو حاضر شد رضایتنامه قرضی محمد محبی را برای حضور در استقلال در ازای دریافت 250 هزار یورو صادر کند که بخشی از این پول از سوی باشگاه استقلال پرداخت شد و بخش دیگر آن با وجود ادعای باشگاه استقلال مسکوت ماند، تا جایی که باشگاه پرتغالی مجبور به شکایت شد.

به گزارش ورزش سه، سانتاکلارا در پایان فصل جاری به لیگ یک سقوط کرد و حالا مایل است محمد محبی را قطعی بفروشد تا بخشی از هزینه های تیم در فصل جاری را تامین کند. اما جالب است بدانید بند فسخ قرارداد محمد محبی 3 میلیون یورو است. باشگاه سانتاکلارا در ابتدای قرارداد با محمد محبی با توجه به شرایط سنی این بازیکن و پیش بینی درخشش او در لیگ برتر پرتغال بند فسخ قرارداد 3 میلیون یورویی برای وینگر تیم ملی فوتبال ایران در نظر گرفت. محمد محبی در فصل ابتدایی حضور در لیگ برتر پرتغال هم با درخواست تیم های ایرانی برای بازگشت به لیگ برتر مواجه شد که رئیس باشگاه سانتاکلارا در آن برهه از زمان مدعی شد که دوست دارد محمد محبی را به تیم‌هایی چون بنفیکا، پورتو، براگا و... بفروشد. 

در این برهه از زمان و با توجه به تغییر سرنوشت محمد محبی باشگاه سانتاکلارا خواست‌های مالی‌اش را به یک میلیون یورو کاهش داده است. البته حجت کریمی مدعی شده است، می‌تواند محمد محبی را با 600 هزار یورو در اختیار بگیرد. جواد نکونام روی ادامه حضور این بازیکن در اردوی تیم آبی تاکید دارد و باید منتظر ماند و دید که آیا باشگاه استقلال بر سر عدد رقم رضایتنامه قطعی محمد محبی با باشگاه سانتاکلارا به توافق خواهد رسید و یا نه. هر چند که پرداخت این پول هم به باشگاه پرتغالی مهم است.

محمد محبی بعد از بازگشت از تاشکند به همراه تیم ملی در پاسخ به این سوال که در استقلال می‌ماند یا نه گفت: در مورد وضعیتم، باشگاه سانتاکلارا تصمیم گیرنده است.

گفته می‌شود باشگاه روستوف روسیه و العین امارات هم برای جذب محمد محبی به باشگاه سانتاکلارا درخواست داده‌اند.

 

استقلال محمد محبی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین