کد خبر: 69411 A

پرسپولیس| شجاع خلیل زاده

فوری؛ شجاع خلیل‌ زاده با پرسپولیس توافق کرد

فوری؛ شجاع خلیل‌ زاده با پرسپولیس توافق کرد

خبر ورزشی مدعی شد توافقات اولیه مدیر برنامه‌های شجاع با رضا درویش نیز حاصل شده است تا همه چیز برای امضای قرارداد در پایان هفته جاری مهیا باشد.

ایران آرت: یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در لیست خرید تابستانی خود خواهان جذب محمدحسین کنعانی‌زادگان شده بود اما احتمال اندک حضور این مدافع باعث تغییر نظر سرمربی سرخپوشان شد تا شجاع خلیل‌زاده در لیست جذب باشگاه قرار بگیرد.

به گزارش خبر ورزشی، جدایی ناگهانی مدافع سابق پرسپولیس قبل از برگزاری فینال ۲۰۲۰ لیگ قهرمانان آسیا باعث آزردگی خاطر هواداران این تیم شده بود تا حالا حضور دوباره‌اش جنجال‌های مجازی زیادی را در کانال‌های هواداری پرسپولیس ایجاد کند. خلیل‌زاده در حالی مذاکره با پرسپولیس را برای بازگشت به این تیم تکذیب کرده که توافقات اولیه مدیر برنامه‌هایش با رضا درویش نیز حاصل شده است تا همه چیز برای امضای قرارداد در پایان هفته جاری مهیا باشد.

با این حال مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نگران ادامه مخالفت هواداران با جذب خلیل‌زاده است تا ورود احتمالی اش باعث ایجاد حاشیه در تیمی شود که یکی از اصلی ترین دلایل کسب سه گانه قهرمانی آرامش رختکن بوده است. بازگشت احتمالی خلیل‌زاده نیز می‌تواند روی تصمیم دو مدافع موفق فصل گذشته این تیم نیز تأثیر بگذارد. مرتضی پورعلی‌گنجی و گیورگی گولسیانی که فصلی ایده‌آل را در قلب دفاع پرسپولیس پشت سر گذاشتند بعید نیست با بازگشت خلیل‌زاده تصمیم جدیدی بگیرند.

پورعلی‌گنجی با وجود اینکه یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد در صورت پرداخت مبلغ رضایت‌نامه‌اش دوباره لژیونر شود. همچنین گولسیانی نیز قراردادش به اتمام رسیده است تا ماندن او هم در ابهام باشد.

حال باید دید گل‌محمدی بار دیگر تغییر در لیست خرید خود ایجاد می‌کند یا حاضر به بازگشت خلیل‌زاده با وجود انتقادات تند و تیز هوادارانش می‌شود.

 

پرسپولیس شجاع خلیل زاده
نظرات خوانندگان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین