کد خبر: 69638 A

علیرضا بیرانوند| پرسپولیس| استقلال

فوری؛ علیرضا بیرانوند ساعت ۶ عصر استقلالی می‌شود

فوری؛ علیرضا بیرانوند ساعت ۶ عصر استقلالی می‌شود

بنابر ادعای خبرگزاری رسمی دولت، در صورتی که باشگاه پرسپولیس امروز به درخواست علیرضا بیرانوند پاسخ مثبت ندهد، این بازیکن به احتمال فراوان با استقلال به توافق نهایی خواهد رسید.

ایران آرت: اختلاف شدید علیرضا بیرانوند با مدیران باشگاه پرسپولیس و مذاکرات دروازه‌بان اول تیم ملی با باشگاه استقلال در دو روز گذشته به مهم‌ترین خبر فوتبالی کشورمان تبدیل شده و هواداران ۲ تیم منتظر هستند تا تکلیف تیم آینده این بازیکن مشخص شود.

شنیده‌های خبرنگار ایرنا حاکی از آن است که بیرانوند امروز به مسئولان باشگاه پرسپولیس اعلام کرده در صورتی که با درخواست او موافقت نکنند، با استقلال قرارداد امضا خواهد کرد.

به گزارش ایرنا، بیرانوند تا ساعت ۱۸ امروز (چهارشنبه) به مسئولان باشگاه پرسپولیس زمان داده و قرار است راس این ساعت برای عقد قرارداد با استقلال در جلسه‌ای با مدیران این باشگاه حضور یابد.

گفته می‌شود بیرانوند از مسئولان باشگاه پرسپولیس خواسته با او قرارداد ۶۰ میلیاردی به امضا برسانند که درویش مدیرعامل باشگاه با این درخواست او مخالفت کرده است.

به گفته درویش، بیرانوند با پرسپولیس قرارداد دارد و در صورتی که باشگاه دیگری مذاکره کند خلاف قوانین عمل کرده و با محرومیت روبه رو خواهد شد.

البته بیرانوند با پیشنهاد یکی از باشگاه‌های عربستانی روبرو شده، اما به نظر می‌رسد که او قصد دارد در لیگ ایران به فوتبال خود ادامه دهد.

 

استقلال پرسپولیس علیرضا بیرانوند
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین