کد خبر: 69662 A

مسعود ریگی| استقلال| پرسپولیس

اظهارنظر جنجالی بازیکن پرسپولیس علیه استقلال

اظهارنظر جنجالی بازیکن پرسپولیس علیه استقلال

هافبک جدید پرسپولیس ابراز امیدواری کرد بتواند نمایش خوبی در ترکیب این تیم داشته باشد. او که تجربه بازی در آبی‌های پایتخت را هم در کارنامه دارد، در اظهارنظری جنجالی گفت شما در پرسپولیس بیشتر از سایر تیم‌ها دیده می‌شوید.

ایران آرت: مسعود ریگی پس از عقد قرارداد با پرسپولیس در جمع خبرنگاران عنوان کرد: ابتدا باید یک تشکر ویژه از آقا یحیی کنم که دوباره به من لطف داشتند و پس از همکاری با یکدیگر در پدیده مشهد، موجب افتخار بود که دوباره در کنارشان باشم و باعث افتخارم است که در باشگاه بزرگ پرسپولیس هستم.

او ادامه داد: امیدوارم به امید خدا بتوانم همان طور که در چند سال گذشته برای تمام تیم‌ها و شهرها بازی کردم و سعی داشتم مسؤولیت پذیر و متعهد به تیمم باشم، در پرسپولیس نیز همین طور کار کنم. امیدوارم تمام تمرکز و فکر و ذکرم فوتبال بازی کردن باشد و سعی دارم بدون هیچ گونه حاشیه کارم را انجام دهم و به امید خدا به پرسپولیس کمک کنم.

هافبک جدید پرسپولیس در خصوص مدت قراردادش با این باشگاه ابراز کرد: قراردادم با پرسپولیس دو ساله است، اما درباره شماره پیراهنم صحبت نکرده‌ایم.

به گزارش خبر ورزشی، ریگی در مورد تاثیر تجربه کار با یحیی گل‌محمدی برای حضورش در پرسپولیس اظهار کرد: آقا یحیی به من لطف داشتند و در چند سال اخیر به من پیشنهاد دادند ولی امسال خدا کمک کرد تا دوباره در خدمت‌شان باشم و امیدوارم بتوانم ایشان را کمک کنم.

او یادآور شد: مراحل انتقالم به پرسپولیس فقط یکی، دو روز طول کشید و خیلی سریع اتفاق افتاد. ان‌شاالله بتوانم همانطور که به کارم متعهد بودم، امسال نیز همینطور باشم.

هافبک جدید پرسپولیس درباره شانس دعوت به تیم ملی با حضور در جمع سرخ پوشان گفت: دعوت شدن به تیم ملی باعث افتخار هر بازیکنی است و اگر من هم دعوت شوم، سعی می‌کنم همه توانم را بگذارم ولی دیده شدن در پرسپولیس، خیلی بیشتر از سایر تیم‌هاست و ان‌شاالله بتوانم ابتدا به پرسپولیس و بعد به لطف خدا به تیم کشورم کمک کنم.

 

استقلال پرسپولیس مسعود ریگی
نظرات خوانندگان
  • تاجی
    پاسخ

    حرف حق زده که تلخ است.تو مو میبینی و من پیچش مو .البته تراژدی فوتبال ایران را بیان کرده،درواقع هرکسی به استقلال بیاید از همه جهت طرد میشود و بجز تماشاگر استقلال هیچ حامی ندارد.هنوز یک سال ازموضوع اپشن کمک به عضویت در تیم ملی نگذشته پس این طنز تلخ واقعیت دارد باید جایی بروی که دیده شوی نه جایی که له بشی

  • عشق
    پاسخ

    بازی کردن در استقلال افتخار می خواد که پیراهن این تیم بزرگ رو بر تن کنی که هر کسی این لیاقت رو ندارد امثال ریگی که استقلال اصلا بهش احتیاج نداشت که مطمین هستم در تیم لنگ نیز نیمکت نشین می شود اونم روی سکوها

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین