کد خبر: 69681 A

پرسپولیس| میلاد سرلک| عیسی آل کثیر| کنعانی زادگان

پرسپولیس از بین سرلک و آل کثیر یکی را می‌فروشد | پرسپولیسی شدن کنعانی زادگان منتفی شد؟

پرسپولیس از بین سرلک و آل کثیر یکی را می‌فروشد | پرسپولیسی شدن کنعانی زادگان منتفی شد؟

درصورت ماندن عیسی آل‌کثیر و میلاد سرلک لیست بزرگسالان پرسپولیس باز هم یک نفر زیادی خواهد داشت.

ایران آرت: پرسپولیس برای فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر نام سیامک نعمتی، کمال کامیابی‌نیا و احمد گوهری را از لیست بزرگسالان خود خارج کرد و به‌زودی این اتفاق هم در مورد لئاندرو پریرا هم رخ خواهد داد.

با توجه به اینکه برای این فصل پرسپولیس مجبور است نام مهدی عبدی، محمد عمری و وحدت حنانوف را به لیست بزرگسالانش اضافه کند، درصورت ماندن عیسی آل‌کثیر و میلاد سرلک لیست بزرگسالانش باز هم یک نفر زیادی خواهد داشت. از این رو اگر قرار باشد این باشگاه کنعانی‌زادگان را هم به‌خدمت بگیرد آن وقت باید دو بازیکن دیگر از نفرات بزرگسالش را از لیست خارج کند.

به گزارش همشهری آنلاین، این درحالی است که کنعانی هم سهمیه بزرگسالان به‌حساب می‌آید و هم جزء سهمیه خارجی؛ مثل شرایطی که شهاب زاهدی داشت. با توجه به این موضوع ممکن است یحیی گل‌محمدی قید جذب کنعانی را بزند و از بین سرلک و عیسی یکی را حفظ کند.

اما پرسپولیس می‌تواند از ۶ سهمیه بازیکن با شرایط خاص (قرضی، سرباز و...) نیز استفاده کند؛ از همین رو احتمال اینکه یحیی بخواهد از یک دروازه‌بان خارجی یا داخلی اما قرضی و یک مهاجم و یک هافبک خارجی که قرضی باشند در تیمش بهره ببرد، زیاد است. این نفرات حتی اگر بزرگسال هم باشند می‌توانند به لیست سرخپوشان اضافه شوند. ناگفته نماند یحیی حتما مهاجم و هافبک خارجی برای تیمش می‌خواهد و با رفتن گوهری احتمالا مجبور شود جانشین او را از خارج بیاورد؛ چراکه او دنبال گلری است که درصورت مصدومیت بیرانوند خیالش از بابت ذخیره او راحت باشد. اما درهرصورت پرسپولیس برای اینکه دیگر مجبور نباشد قید بازیکنان فعلی تیمش را بزند باید با شرایطی که گفته شد بازیکن جدید به‌خدمت بگیرد. بازیکنی که یا قرضی بیاید یا اینکه زیر ۲۳‌سال باشد

 

پرسپولیس عیسی آل کثیر میلاد سرلک کنعانی زادگان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین