کد خبر: 69844 A

استقلال| پرسپولیس

پرسپولیسی‌ها از دستمزد نجومی بازیکنان استقلال خوشحال شدند!

پرسپولیسی‌ها از دستمزد نجومی بازیکنان استقلال خوشحال شدند!

آپشن های عجیب و غریب بازیکنان استقلال به سوژه تمرین دیروز پرسپولیسی ها تبدیل شد

ایران آرت: آپشن عجیب در قرارداد بازیکنان استقلال سوژه اصلی تمرین دیروز پرسپولیس بود.

به گزارش طرفداری، همان طور که در جریان هستید رسانه طرفداری روز قبل قرارداد تمام بازیکنان و مربیان استقلال را منتشر کرد که بر اساس آن مشخص شد هزینه های باشگاه استقلال برای لیگ 109 میلیارد بیشتر از هزینه های باشگاه پرسپولیس بوده است. 

موضوعی که در تمرین دیروز پرسپولیس بین بازیکنان این تیم حسابی سوژه شد و جالب این که بازیکنان پرسپولیس از این موضوع راضی بودند و می گفتند "همه رسانه‌ها و اهالی فوتبال و البته هواداران دو تیم فهمیدند ما چقدر گرفتیم و بازیکنان و اعضای تیم‌ رقیب چقدر".

از رقم قرارداد نفراتی چون عارف غلامی گرفته تا سیدحسین حسینی، سعید مهری و باقی بازیکنان. ارقام این چند بازیکن به همراه دیگر نفرات و قیاس آن ها با بازیکنان پرسپولیس باعث شد در تمرین دیروز پرسپولیس بازیکنان این تیم حسابی در مورد آن حرف بزنند.

برای مثال رقم قرارداد پیمان بابایی و آپشن هایش طبق لیست 18 میلیارد تومان است و این عدد برای محمد عمری 1 میلیارد و 150 میلیون تومان. درحالی که عملکرد و تاثیرگذاری آن ها کاملا متفاوت بوده است. به گونه ای که محمد عمری 4 بار برای پرسپولیس موفق به گلزنی شده و پیمان بابایی که بیش از 15 برابر عمری جوان قرارداد داشته نصف او گلزنی کرده است.

گفتنی است رقم قرارداد پایه محمد عمری برای فصل گذشته 600 میلیون تومان بود در حالی که برای فصل پیش رو به 780 میلیون تومان خواهد رسید.

 

استقلال پرسپولیس
نظرات خوانندگان
  • سعید
    پاسخ

    سلام باید قرارداد تیم استغلال هم شفاف سازی شود سعید سلیمانی از اراک هپکو فازیک

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین