کد خبر: 69858 A

مهدی قائدی| استقلال

فوری؛ مهدی قائدی به استقلال برمی‌گردد

فوری؛ مهدی قائدی به استقلال برمی‌گردد

استقلالی‌ها محمد محبی را از دست دادند اما بازگشت مهدی قائدی می‌تواند خبر بسیاری خوبی برای آنها باشد به خصوص اینکه میلاد محمدی را هم جذب کرده‌اند.

ایران آرت: مهاجم بوشهری فصل قبل استقلال عنوان کرد همشهری و هم‌تیمی سابق او منتظر بازگشت به جمع آبی‌هاست.

به گزارش خبر ورزشی، محمد محبی درباره پایان دوران حضورش از تیم ملی با تغییر کادر فنی و حضور امیر قلعه‌نویی عنوان کرد: خدا را شکر به تیم ملی برگشتم و توانستم عملکرد خوبی داشته باشم. گذشته‌ها گذشته ولی می‌توانستم تصمیم‌های بهتری بگیرم (تا در جام جهانی باشم) ولی حتما قسمت و حکمت بوده، اما امیدوارم در آینده اتفاقات خوبی برای ما بیفتد و بتوانیم در جام ملت‌های آسیا به قهرمانی برسیم.

او ضمن تمجید از هم‌بازی فصل گذشته و همشهری خود اظهار کرد: مهدی قایدی سه، چهار هفته قبل به یک برنامه رفته بود و کم لطفی است از او نگویم. مهدی را از ۱۱ سالگی در شاهین بوشهر تا الان می‌شناسم و یک جور چشم بسته همدیگر را می‌شناسیم و فوتبال خوبی در کنار هم انجام می‌دهیم.

ستاره فصل گذشته استقلال یادآور شد: یک قسمت‌هایی مهدی قایدی ریزه کاری‌ها را در می‌آورد و برخی مواقع من با سرعت و قدرتم کمک می‌کردم. همکاری ما دو نفر در فصل گذشته در استقلال موجب شد تا من، باشگاه استقلال و خود مهدی پیشرفت کنیم و تمام تیم استقلال رو به جلو برود و فوتبال جذابی به نمایش بگذارد.

محبی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه مهدی قایدی فصل بعد در کدام تیم خواهد بود و چه تصمیمی مدنظر دارد، عنوان کرد: آخرین بار که با او صحبت کردم، دبی حضور داشت و منتظر بود تا ببیند می‌تواند به استقلال برگردد یا نه.

 

استقلال مهدی قائدی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین