کد خبر: 69874 A

شکیرا| جرارد پیکه

رفتار عجیب فرزندان شکیرا با نامزد پیکه

رفتار عجیب فرزندان شکیرا با نامزد پیکه

ایران آرت: ماجراهای جنجالی پیکه و همسر سابقش همچنان سوژه رسانه های اسپانیاست.

به گزارش ورزش سه، درحالی‌که بعد از ماه‌ها تنش و جنجال در رابطه زوج مشهور جرارد پیکه و شکیرا با جدایی آنها به نظر می‌رسید که این ماجرا پایان یافته است، پیکه از نامزدی‌اش با کلارا چیا پرده برداشت تا بار دیگر نام این زوج به سرخط رسانه‌ها راه یافته و دور جدیدی از جنجال‌ها آغاز شود.

بعد از آن بود که پیکه و شکیرا یکدیگر را به نقض توافقی که برای جدایی امضا کرده بودند متهم کرده و واکنش‌هایی علنی به هم داشتند. دعوای اصلی این دو در حال حاضر بر سر حق حضانت دو فرزندشان ساشا و میلان است.

اخیرا رسانه‌های اسپانیایی اعلام کردند ساشا و میلان در مراسم عروسی عمویشان مارک پیکه شرکت نمی‌کنند چرا که آنها با مادرشان در میامی به سر می‌برند و شکیرا به آنها اجازه سفر به شهر بارسلونا را نداده است.

برخی از رسانه‌های اسپانیایی گزارش دادند رفتار ساشا و میلان با نامزد پدرشان بار دیگر تنش در رابطه پیکه و شکیرا را افزایش داده و ستاره سابق بارسا همسر سابقش را متهم کرده که به فرزندانشان یاد داده که برای صدا کردن کلارا چیا از لقبی توهین‌آمیز استفاده کنند.

روزنامه آ اس می‌گوید پیکه وقتی شاهد بوده که فرزندانش برای صدا کردن کلارا چیا او را «کارمند بابا» خطاب می‌کنند عصبانی شده و در تماسی تلفنی با شکیرا با او جر و بحث کرده است.

ساشا و میلان بعد از ۱۵ روز حضور در بارسلونا در کنار پدرشان، که به این جنجال جدید دامن زده بود، حالا به میامی برگشته و کنار مادرشان شکیرا هستند. شکیرا شخصا به شهر بارسلون پرواز کرده تا فرزندانش را با خود به آمریکا برگرداند.

شکیرا جرارد پیکه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین