کد خبر: 69967 A

سعید عزت اللهی| پرسپولیس

خبر تازه از سعید عزت اللهی و پرسپولیس | انتقال این بازیکن با ۷۰ میلیارد انجام شد؟

خبر تازه از سعید عزت اللهی و پرسپولیس | انتقال این بازیکن با ۷۰ میلیارد انجام شد؟

ایران آرت: مدیران باشگاه پرسپولیس در روزهای نخست فعالیت بازار نقل‌وانتقالات تابستانه و بعد از اعلام نیاز یحیی گل‌محمدی به تقویت تیم‌شان در پست هافبک به دنبال جذب عزت‌اللهی بودند. همین مسئله باعث شد تا رایزنی‌های اولیه در این‌باره شکل گیرد که در آن مقطع، مدیران باشگاه وایله کلوب با دریافت ۳۰۰ هزار یورو برای صدور رضایت‌نامه عزت‌اللهی چراغ سبز خود را نشان می‌دادند و حتی گفته می‌شد که احتمال صدور رضایت‌نامه سعید عزت‌اللهی در ازای دریافت ۲۰۰ هزار یورو هم وجود دارد!

به گزارش خبر ورزشی، سرخ‌پوشان پایتخت در شرایطی نتوانستند مذاکرات را به سرانجام برسانند که در روزهای گذشته نرخ رضایت‌نامه سعید عزت‌اللهی بعد از آن‌که تیم‌های استقلال و سپاهان هم خواهان جذب او شدند، رشدی تصاعدی و غیرمنتظره داشت؛ به‌طوری‌که حالا مسئولان باشگاه دانمارکی به دنبال آن هستند تا در ازای یک میلیون یورو رضایت‌نامه ستاره تیم‌شان را صادر کنند و همین مسئله باعث شده تا راه انتقال عزت‌اللهی به فوتبال ایران تقریبا مسدود شود.

گفته می‌شود در این میان پای یک ایجنت ایرانی وسط بوده است؛ دلالی بانفوذ که تلاش کرد خودش با باشگاه دانمارکی وارد مذاکره شده و به عنوان نماینده باشگاه پرسپولیس برای خرید سعید عزت‌اللهی جلو برود اما با مخالفت رضا درویش تیرش به سنگ خورد!

شنیدیم همین آقای دلال با شیطنت به دانمارکی‌ها راپورت داده که وضع مالی باشگاه پرسپولیس خیلی خوب است و بهتر است شما به زیر یک میلیون دلار برای صدور رضایتنامه سعید عزت‌اللهی رضایت ندهید! این درحالی است که روح سعید عزت‌اللهی هم از این ماجرا بی‌خبر بوده و اصلا شناختی از این دلال ایرانی ندارد.

انتقال ۷۰ میلیاردی در فوتبال ایران

عیسی آل‌کثیر در تصمیمی جنجالی و در شرایطی که کمتر هواداری انتظار جدایی و عدم توافق وی با پرسپولیس را داشت، سر از سپاهان درآورد.

به گزارش ورزش سه، بازیکنی که با تمایل شدید نسبت به حضور در پرسپولیس و در ادامه پوشیدن پیراهن این تیم و درخشش در لیگ قهرمانان آسیا به محبوبیت نزد هواداران دست یافت و بعد از پشت سر گذاشتن محرومیت شش‌ماهه، بازگشت خود را با گلزنی در دربی جشن گرفت تا این محبوبیت را افزایش دهد.

این اما پایان ماجراجویی‌های مهاجم جنوبی سرخ‌ها نبود و او بعد از مصدومیت پارگی رباط صلیبی، در بازگشت بار دیگر در نقش گلزن حساس در دربی برای این تیم، اوج محبوبیت را بین هواداران سرخ تجربه کند.

با این حال با پایان قرارداد آل‌کثیر کمتر هواداری از پرسپولیس پیش‌بینی خروج و عدم توافق وی با باشگاه را داشت. این در حالی بود که بعد از عدم توافق مالی، یحیی گل‌محمدی حتی برای ادامه حضورش در این تیم، از باشگاه خواسته بود که همانند دیگر ملی‌پوشان سقف قرارداد را با وی مذاکره کنند.

ناگهان اما آل‌کثیر سر از باشگاه سپاهان درآورد و قراردادش را با طلایی‌پوشان به امضا رساند. اتفاقی که، همان‌طور که عنوان شد، کمتر کسی انتظار آن را می‌کشید.

علی پروین، اسطوره باشگاه پرسپولیس، اما مدعی است عدد بالایی که سپاهان به این مهاجم پرداخت کرده، باعث قبول این پیشنهاد شده است. شماره هفت اسبق سرخ‌ها با اشاره به مبلغ سقف قراردادی که سازمان لیگ باشگاه‌ها را ملزم به انجام آن کرده گفت: مثلا همین قانون سقف قرارداد! شما فکر می‌کنید باشگاهی آن را رعایت می‌کند؟ کاری کردند تا دوباره همه بخواهند دور بزنند و پول زیرمیزی رواج پیدا کند. عیسی با چقدر سپاهان رفته و از پرسپولیس گذشت؟ می‌دانید؟ هفتاد میلیارد برای دو فصل!

پروین در واکنش به سوالی در این باره که آیا او از این ادعای خودش اطمینان دارد پوزخندی زد و حرف خود را بار دیگر تکرار کرد.

با این حال علی‌رغم شایعاتی که درباره بحث ارقام قرارداد بازیکنان در پنجره تابستانی فوتبال ایران شکل گرفته و بارها از سوی باشگاه‌ها نیز رد شده است، به نظر می‌رسد حضور بازرسان برای بررسی قراردادها بتواند پاسخ خیلی از پرسش‌ها و گمانه‌زنی‌ها را مشخص کند.

 

پرسپولیس سعید عزت اللهی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین