کد خبر: 70028 A

استقلال| پرسپولیس| یحیی گل محمدی| علیرضا بیرانوند

ضد حال یحیی گل محمدی به بازیکن استقلال | راز بزرگ علیرضا بیرانوند فاش شد

ضد حال یحیی گل محمدی به بازیکن استقلال | راز بزرگ علیرضا بیرانوند فاش شد

بازیکن سابق تیم پرسپولیس راز بزرگی را درباره دروازه‌بان جنجالی این تیم که یک ماه قبل قصد داشت به استقلال بپیوندد فاش کرد.

ایران آرت: یحیی گل‌محمدی تا همین دو سال پیش همواره سجاد شهباززاده را در صدر لیست خرید خود می گذاشت.

سجاد شهباززاده که در زمان پیوستن به استقلال به دلیل تمایل پرسپولیس به جذب این بازیکن بمب نقل و انتقالات لقب گرفت در لیست مازاد سرمربی جدید قرارگرفت و با توافق از تیم نکونام جدا شد.

به گزارش خبر ورزشی، سجاد شهباززاده مهاجم اسبق سپاهان که با این تیم به عنوان آقای گلی لیگ دست یافته بود، در ادامه بار دیگر به جمع آبی‌پوشان بازگشت و زیر نظر ریکاردو ساپینتو کار را دنبال کرد. شهباززاده اما زیر نظر این مربی پرتغالی نتوانست به خواسته خود در بازگشت به جمع استقلالی‌ها دست یابد و در نهایت در پایان فصل مجبور به ترک این تیم شد. در شرایطی که جدایی شهباززاده از جمع استقلالی‌ها قطعی شده بود و این بازیکن در تمرینات این تیم نیز حضور نداشت، او امروز رسما با مدیران تیم برای جدایی از جمع آبی‌پوشان به توافق دست یافت. مهاجم شماره ۱۰ استقلال با مس رفسنجان به توافق نهایی رسید و با این تیم قرارداد بست تا در تیم ساکت الهامی فصل جدید را سپری کند.

در همین ارتباط شنیدیم سجاد شهباززاده به یحیی گل‌محمدی نیز پیشنهاد شد اما سرمربی پرسپولیس قبول نکرد. هرچند خود سجاد شهباززاده در اوج به پیشنهاد پرسپولیس پاسخ منفی داده بود و حالا در این سن و سال بعید بود روبروی هواداران استقلال قرار بگیرد. شاید این پیشنهاد به نوعی برای رسیدن به مقاصد دیگر بوده باشد اما...

سجاد شهباززاده به طور رسمی به استقلال پیوست - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و  جهان | Mehr News Agency

راز بزرگ درباره علیرضا بیرانوند

حسین ماهینی که از دوستان نزدیک علیرضا بیرانوند است، دست به یک افشاگری بزرگ زد. او گفت: «همان زمان که بحث حضور علی در استقلال داغ شده بود و مذاکرات هم خوب پیش می‌رفت، من یک استوری زدم که او در پرسپولیس می‌ماند. جالب اینکه همان موقع علی بیرانوند کنار من نشسته بود و به خودم گفت من تحت هیچ شرایطی به استقلال نمی‌روم!» 

این در حالی است که مدیران استقلال که خام شده بودند، کار را تمام شده می‌دانستند و حتی حجت کریمی در داخل ماشین خود خطاب به هواداران استقلال گفت: «تمام شد.»

استقلال به همین دلیل یک هفته مفید از نقل و انتقالات را از دست داد و کلی ضرر کرد. اگر بیرانوند به استقلال می‌رفت هم مشکل دروازه‌بانی آبی‌ها حل می‌شد و هم پرسپولیس به بحران لبخند می‌زد اما در نهایت این اتفاق رخ نداد تا خیال گل محمدی راحت شود.

گفته می شود جواد نکونام اصرار زیادی روی جذب بیرانوند داشت.

استقلال پرسپولیس یحیی گل محمدی علیرضا بیرانوند
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین