کد خبر: 70092 A

رامی مالک

رامی مالک از همسرش جدا شد/ عکس

رامی مالک از همسرش جدا شد/ عکس

منابع مطلع گفته‌اند که این زوج اوایل سال جاری میلادی پس از سرد شدن رفته رفته رابطه خود، از هم جدا شدند.

ایران آرت: رامی ملک (Rami Malek) برنده جایزه اسکار و لوسی بوینتون (Lucy Boynton) پس از پنج سال زندگی مشترک از یکدیگر جدا شدند. این زوج در جریان فیلمبرداری فیلم زندگینامه ای موفق بوهمین راپسودی (Bohemian Rhapsody) با یکدیگر آشنا شدند اما این‌طور که پیداست چند وقتی است که رابطه‌شان به پایان رسیده است.

این دو بازیگر در داستان فیلم بوهمین راپسودی نیز با یکدیگر دوست بودند؛ جایی که ملک نقش فردی مرکوری رهبر گروه موسیقی کوئین را بازی کرد و لوسی در نقش مری آستین، نامزد فردی مرکوری ظاهر شد. رامی ملک برای این فیلم برنده جایزه اسکار شد.

به گزارش روزیاتو، منابع مطلع گفته‌اند که این زوج اوایل سال جاری میلادی پس از سرد شدن رفته رفته رابطه خود، از هم جدا شدند. آخرین باری که این دو در یک عکس کنار یکدیگر دیده شدند فوریه امسال بود. یک منبع مطلع به Sun گفت: «رامی و لوسی اوایل امسال بدون سروصدای آنچنانی از هم جدا شدند. آنها مدت زیادی با هم بودند اما با گذشت زمان از لحاظ احساسی از هم دور شدند. حالا هر دو مشغول زندگی خودشان هستند و سرشان با کار شلوغ است.»

1097405_1879308_tutyu_updates

شایعه شده که رامی پس از جدایی برای حمایت عاطفی، با دوستان مختلفی نشست و برخاست می‌کند، ازجمله با اما کورین (Emma Corrin) بازیگر نقش دایانا در سریال تاج. این دو در ماه جولای در کنسرت بروس اسپرینگستین، خواننده راک و فولک آمریکایی با یکدیگر دیده شدند.

منبع مطلع درباره روابط کنونی رامی ملک گفت: «رامی دارد از زندگی‌اش لذت می‌برد. خودش را با دوستانش محاصره کرده و تابستان را به خوشی سپری کرده است.» به نظر می‌رسد لوسی هم از زندگی مجردی‌اش لذت می‌برد و بدون رامی در ویمبلدون شرکت کرده است.

این زوج پیش از این بسیار عاشق به نظر می‌رسیدند و در مورد رابطه و احساسات خود به یکدیگر در میان عموم بسیار آشکار رفتار می‌کردند. وقتی رامی جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد را برد در سخنرانی‌اش گفت: «لوسی بوینتون، تو قلبِ فیلمی، تو بی‌اندازه بااستعدادی، تو قلبم رو تسخیر کردی».

رامی ملک اخیرا در فیلم اوپنهایمر ظاهر شده است که در آن نقش دیوید هیل، فیزیکدان هسته ای که در ساخت بمب اتمی در جریان جنگ جهانی دوم کمک کرد، بازی می‌کند. او همچنین در آخرین فیلم جیمز باند، زمانی برای مُردن نیست، در نقش لیوتسیفر سافین شرور در مقابل دنیل کریگ ظاهر شده است.

لوسی بوینتون با فیلم بیوگرافی کوئین و در کنار رامی ملک به شهرت رسید اما پیش از آن در سال ۲۰۱۷ در قتل در قطار سریع السیر شرق نیز بازی کرده بود و اخیرا در فیلم باربی ساخته گرتا گرویگ نیز دیده شده است.

 

رامی مالک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین